Ruszyła sprzedaż Strefy Wilanów

Yareal rusza z ofertą sprzedaży mieszkań w kameralnych budynkach osiedla Strefa Wilanów, które powstanie przy wjeździe do Miasteczka Wilanów, tuż obok ratusza dzielnicy. W dwóch etapach inwestycji Yareal wybuduje dziewięć budynków, w których znajdzie się blisko 300 mieszkań.

 

Autor: HouseMarket.pl 26 października 2016 13:15

Kompleks zostanie wzniesiony w punktowej, ekstensywnej zabudowie. Wewnątrz osiedla powstającego na ostatniej niezagospodarowanej działce w najbardziej reprezentacyjnej części dzielnicy będą dominowały tereny zielone. Firma zapewnia wybór mieszkań, od kompaktowych jednopokojowych i dwupokojowych, aż po komfortowe pięciopokojowe apartamenty z tarasami, zlokalizowane na ostatnich piętrach. Powierzchnia lokali wyniesie od 35 do 130 mkw.

- Poprawiając pierwotny projekt stworzyliśmy w Strefie Wilanów bardzo przemyślane układy lokali, aby jak najlepiej dostosować je do potrzeb przyszłych mieszkańców. Inwestycja została przyjęta z dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród obecnych mieszkańców Wilanowa, którzy szukają większego mieszkania lub traktują zakup jako inwestycję – mówi dyrektor działu projektów mieszkaniowych Yareal Polska, Jacek Zengteler.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strefa Wilanów powstanie w sercu dzielnicy – obok parku linearnego nad Kanałem Wolickim, w otoczeniu widokowej Osi Królewskiej, plaży Wilanów, reprezentacyjnego budynku ratusza, a także największego w miasteczku placu miejskiego, przy którym funkcjonują m.in park rekreacyjny, liczne restauracje i sklepy.

Po zakończeniu przez Yareal budowy osiedla ta oferta jeszcze się poszerzy, dzięki usługom i sklepom, które usytuowane będą w sześciu lokalach, zaplanowanych w przyziemiach nowych budynków mieszkalnych.
Dzięki inwestycji Yareal ukończone zostaną również ścieżka rowerowa i chodnik wzdłuż ul. Kieślowskiego, które połączą Aleję Wilanowską z ulicą Klimczaka. Tym samym powstanie kompletne połączenie z trasą rowerową prowadzącą z Miasteczka Wilanów do Powsina i Lasu Kabackiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych