Ruszyła sprzedaż V etapu Osiedla Życzliwa Praga

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaży V etap inwestycji Osiedla Życzliwa Praga. W ofercie jest kolejna pula 93 mieszkań. Budowa rozpocznie się jeszcze w sierpniu bieżącego roku, a mieszkania będą gotowe na koniec 2022 roku.

Autor: housemarket.pl 11 sierpnia 2021 13:44

Osiedle Życzliwa Praga jest zlokalizowane w Warszawie na bliskim Tarchominie - u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej.

-  Zauważamy większe zainteresowanie osiedlami położonymi blisko zieleni, w spokojnych okolicach – jak na przykład Osiedle Życzliwa Praga. Jednak bardzo ważnym aspektem jest doskonała i szybka komunikacja z centrum oraz innymi dzielnicami miasta. Dlatego klienci chętniej wybierają inwestycje na obrzeżach miast, ale nie na typowych przedmieściach, gdzie dotarcie nie jest tak wygodne - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łącznie na Osiedlu Życzliwa Praga powstanie 800 mieszkań. Wszystkie mieszkania w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30 proc. 

Ponadto na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne i stacje ładowania samochodów elektrycznych. Lobby w każdym budynku będzie wyposażone w innowacyjną technologię dezynfekcji przy pomocy nowoczesnych urządzeń Aura Air firmy Keemple.

- Większość inwestycji Robyg to inwestycje wieloetapowe – wielofunkcyjne przestrzenie, które spełniają wszystkie potrzeby mieszkańców. Sklepy, centra fitness, przedszkola, żłobki, galerie handlowe, restauracje – wszystko, co zapewnia komfortowe życie, jest zaledwie o kilka kroków od domu. W wybranych lokalizacjach instalujemy również bezpłatne Wi-Fi w częściach wspólnych, a w lobby najnowocześniejsze systemy dezynfekcji Aura Air firmy Keemple – chroniące przed wirusami, bakteriami i grzybami. Naszą odpowiedzialność rozumiemy przede wszystkim jako tworzenie lokalnych społeczności. Projektujemy i budujemy strefy rekreacyjne, miejsca do grillowania, place zabaw, siłownie zewnętrzne, strefy fitness z saunami wewnętrznymi, przestrzenie coworkingowe i place zabaw dla dzieci dostępne dla wszystkich mieszkańców. Te zielone i rekreacyjne strefy to doskonała okazja do spotkań towarzyskich dla sąsiadów. W ten sposób wieloetapowe projekty są maksymalnie dopasowane do potrzeb mieszkańców, dzielnic i miast - podsumowuje Joanna Chojecka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych