Rycerska Bis na ostatniej prostejHouseMarket.pl - 01 marca 2016 13:54


Najnowszy etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki – Rycerska Bis wkracza w ostatni etap prac. Poziom zaawansowania projektu przekroczył 90 proc., a dostępnych do kupienia pozostało już tylko 20 z 42 lokali oferowanych przez Nickel Development.


To ostatni moment, żeby kupić je w ramach programu MdM. Zgodnie z oficjalnym komunikatem Banku Gospodarstwa Krajowego, który zarządza programem, środków na ten rok wystarczy jedynie do końca marca.

Rycerska Bis, będąca już dziewiątym etapem rozbudowy jednej z flagowych inwestycji poznańskiego dewelopera, zbliża się wielkimi krokami do finału budowy. Zgodnie z planem nastąpi on w kwietniu tego roku. Budowa jest już w stanie zamkniętym. Wykonawca zajmuje się obecnie wykończeniem wnętrz oraz elewacji budynków.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wraz z tym etapem budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki, powstanie nowy plac zabaw, skierowany tym razem do większych, kilkuletnich dzieci. Znajdą się tam pajęczyny, drabinki i inne urządzenia do wspinania. Deweloper zdecydował się również na boisko do gry w boule, stół do ping-ponga oraz stoliki z wymalowanymi planszami do gier.

– Pojemność mieszkań była kluczową sprawą dla naszych nabywców. Poszukują oni jak największej liczby pomieszczeń przy danej powierzchni. W przypadku Rycerskiej Bis, hitem wśród klientów okazały się trzypokojowe mieszkania o powierzchni 53 mkw. – podkreśla Agata Olszyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development.

Bardzo pożądanym elementem oferty Nickel Development w ramach Rycerskiej Bis jest możliwość zakupu osobnego murowanego garażu.

– To rozwiązanie wybierają zwłaszcza te osoby, które oprócz miejsca na samochód, potrzebują również przestrzeni do przechowywania. Obecnie podobne rozwiązania są oferowane bardzo rzadko i widzimy, że dla wielu klientów był to wręcz czynnik decydujący o wyborze mieszkania. Mamy więc dodatkową satysfakcję z tego, że trafiliśmy w gusta i potrzeby klientów – zwraca uwagę Agata Olszyńska.

Także lokalizacja osiedla jest jego niemałym atutem. Położenie po zachodniej stronie Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła obwodnicy daje mieszkańcom możliwość wyboru dojazdu do miasta. W zależności od natężenia ruchu, mogą oni zjechać z obwodnicy na ul. Głogowską lub wjechać do miasta po Dolnej Wildzie.

Alternatywną opcją jest przejazd przez Skórzewo. To istotna przewaga nad przedmieściami umiejscowionymi po północnej i wschodniej stronie Poznania, które są ograniczone tylko do praktycznie jednej drogi: odpowiednio ulicy Obornickiej i trasy katowickiej. Oprócz bliskości obwodnicy Poznania, atutem mieszkania w Dąbrówce jest także możliwość dojazdu do miasta pociągiem. Z przystanku kolejowego Palędzie dojedziemy do poznańskiego Dworca Głównego w kilkanaście minut.