Sady Ursynów od Robyg - niska zabudowa, tarasy i ogrody

Grupa Robyg wprowadza nową inwestycję w Warszawie - Sady Ursynów, w pobliżu Toru Wyścigów Konnych „Służewiec”. Łącznie w ramach inwestycji powstanie 600 mieszkań

Autor: housemarket.pl 01 lutego 2022 14:03

  • W ramach pierwszego etapu zostaną wybudowane dwa kameralne, czterokondygnacyjne budynki.
  • Łącznie na osiedlu w 6 etapach powstanie ponad 600 mieszkań, a także funkcjonalna infrastruktura rekreacyjna i usługowa.
  • Tereny wokół budynków zostaną zaprojektowane w wysokim standardzie, z dużym nasyceniem zieleni i bogatych w nasadzenia drzew owocowo-ozdobnych, powstaną drogi, chodniki, elementy małej architektury oraz bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Osiedle będzie chronione i monitorowane.

W ramach osiedla Sady Ursynów, w pierwszej kolejności rozpocznie się sprzedaż obejmująca 96 mieszkań.

Zróżnicowaną elewację w stonowanej kolorystyce bieli i szarości idealnie dopełni stolarka okienna w kolorze ciemnego antracytu oraz szklane balustrady balkonów wykończone grafitowymi elementami. Do wszystkich lokali zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa i telewizyjna i wszystkie zostaną wyposażone, bez dodatkowych opłat, w system Smart House by Keemple.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Ursynów to kolejna warszawska dzielnica, w której Robyg uruchamia nową inwestycję. Jesteśmy aktywni w Wilanowie, Ursusie, Włochach, na bliskim Tarchominie, Pradze i Mokotowie. W Wilanowie rozpoczęliśmy ogromny projekt Royal Residence, który obejmie łącznie ponad 1600 lokali. Ursynów jest jedną z największych dzielnic stolicy, która nieustannie się rozwija. W wielu ankietach Ursynów jest oceniany jako "najlepsza dzielnica dla rodziny". Prowadzimy zrównoważoną działalność z poszanowaniem środowiska naturalnego. Budownictwo to dla nas część procesu powstawania nowego społeczeństwa, na którą składa się wznoszenie budynków, budowa infrastruktury, kształtowanie zieleni oraz przestrzeni do rekreacji, integracji i relaksu – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych