Sawa szykuje nowe projekty

Sawa Apartments zakończyła budowę flagowej inwestycji w Warszawie i zapowiada nowe przedsięwzięcia. - Przygotowywaliśmy dwa kolejne projekty mieszkaniowe w Zegrzu oraz prestiżową inwestycję w Warszawie na Ochocie - mówi Marian Okręglicki, prezes Sawa Apartments.

Autor: HouseMarket.pl 11 stycznia 2017 08:43

Kluczową realizacją firmy w 2016 r. była ekskluzywna inwestycja Solec Residence, której zakończenie, rozumiane jako dopuszczenie do użytkowania, zaplanowano w pierwszym kwartale 2017 r.

- Jest to inwestycja pionierska w Polsce pod jednym względem. Za jej pośrednictwem wprowadzamy całkowicie nowy w kraju produkt deweloperski i finansowy. Są to biura apartamentowe – produkt zarówno dla użytkownika końcowego, jak i dla inwestorów. Biuro apartamentowe wnosi całkowicie nową organizację i styl życia, pracy i zarządzania dla decydentów różnych dziedzin, ale także powoduje olbrzymią oszczędność czasu - mówi Marian Okręglicki, prezes Sawa Apartments. - Tę część Solca Residence zaprojektowaliśmy tak, aby decydenci na swoje najważniejsze rozmowy nie musieli jeździć w miejsca, gdzie zazwyczaj jeździ się w takich sprawach i traci czas w ulicznych korkach. Koncepcję tę doceniają już pierwsi nabywcy tego nowatorskiego w Polsce produktu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oprócz tego w roku 2016 spółka kontynuowała również realizację pierwszego etapu inwestycji w Kozubniku – budowę ok. 100 apartamentów w segmencie aparthotelu.

- Ponadto przygotowywaliśmy dwa kolejne projekty mieszkaniowe w Zegrzu na ok. 100 lokali oraz prestiżową inwestycję w Warszawie na Ochocie. Ta ostatnia to projekt w standardzie ekskluzywnego Solca Residence, niemniej bardziej o charakterze mniejszego apartamentowca. Liczy ona jedynie 26 lokali mieszkalnych i dwie lokale usługowe na parterze - zapowiada deweloper.

Projekty mają charakter mieszkaniowy, natomiast inwestycja w podwarszawskim Zegrzu będzie charakteryzowała się dodatkowo „concierge medycznym”. - Planujemy budynki wyposażone w sale zabiegowo-rehabilitacyjne i całodobowy pielęgniarski nadzór medyczny. Właściciele apartamentów będą mogli na miejscu prowadzić podstawowe rehabilitacje z zakresu ortopedii i korzystać ze specjalistycznych zabiegów medycznych w warszawskiej klinice, z którą spółka planuje nawiązać współpracę w 2017 roku - wyjaśnia Marian Okręglicki. - Rynek apartamentów premium oczekuje obecnie czegoś więcej niż tylko standardowych sal fitness lub całodobowej ochrony. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadzamy dla nich na rynek nowy zakres obsługi mieszkańców, jakim jest „concierge medyczny”.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych