Seaside Park. Apartamenty inspirowane białymi żaglami

Seaside Park to nowoczesna architektura marynistyczna zaprojektowana przez zespół renomowanych polskich pracowni. Budynek jest inspirowany piaszczystymi plażami, morską wodą, drewnianymi kadłubami jachtów i białymi żaglami. Budowa ruszy z początkiem listopada br. i potrwa do końca maja 2018 roku.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2017 12:34

Seaside Park powstanie w odległości 20 metrów od piaszczystej kołobrzeskiej plaży. Na parterze apartamentowca znajdą się kawiarnie i bary z zewnętrznymi tarasami, strefa spa z gabinetami zabiegowymi, sauna, basen sportowy o długości 25 metrów, siłownia i fitness, a także centrum konferencyjne.

Piętra od pierwszego do szóstego to luksusowe apartamenty od 27 mkw. do 140 mkw. z własnym balkonem, a w przypadku części apartamentów z ostatniego piętra – z dostępem do ogrodu i tarasu na dachu budynku. Ceny zaczynają się od 248 200 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Seaside Park to także atrakcyjna forma pomnażania kapitału - apartamenty inwestycyjne zarządzane będą przez operatora hotelowego, gwarantującego zysk 7 proc. rocznie.

Kołobrzeg to morze i plaża, których jakość potwierdza Błękitna Flaga, wyróżniająca najlepsze kąpieliska w Europie. Kołobrzeg to również uzdrowisko, port, oraz centrum wielu wydarzeń kulturalnych i sportowych, popularnych wśród turystów z Polski i zagranicy.

Ziemia kołobrzeska jest doskonale skomunikowana z resztą kraju dzięki ciągle rozbudowywanej siatce połączeń drogowych, kolejowych (Pendolino) i lotniczych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych