Semeko powiększa Horyzonty Gdyni

Grupa Semeko dodała do oferty mieszkań w Horyzontach Gdyni budynek nr 8. Trzypiętrowy obiekt z windą i halą garażową stanie blisko centrum, przy lesie. Pomieści 13 mieszkań i trzy lokale usługowe.

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 11:28

Forma architektoniczna budynku 8 zakłada uzyskanie czystego wyrazu przestrzennego przy zastosowaniu jasnego koloru zestawionego kontrastowo z płaszczyznami szarymi, rozbitymi boniowaniem. Całość wzbogacono zastosowaniem na elewacji tynku imitującego drewno, nawiązującego do otaczającego naturalnego terenu.

Budynek  zwieńczony jest attyką. Obiekt zaprojektowano na rzucie o kształcie zbliżonym do prostokąta. Niewielkie zróżnicowanie płaszczyzn i kolorystyki elewacji dają wrażenie lekkości bryły. Podpiwniczony budynek ma pięć kondygnacji, w tym halę garażową.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ofercie dostępnych jest  13 mieszkań zlokalizowanych na trzech piętrach. Na poziomie parteru zostały zaplanowane trzy lokale usługowe. Powierzchnie mieszkań to optymalne układy o wielkości od 42,7 do 91,73 mkw. W projekcie występują lokale dwupokojowe i trzypokojowe oraz jedno czteropokojowe. Każde wyposażono w balkon lub taras, co pozwala na maksymalne doświetlenie. Niektóre mają dodatkowo podwójne balkony.

Horyzonty Gdyni powstają na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Osiedle zwraca uwagę ciekawie rozplanowanym ustawieniem budynków. Wschodni, doświetlony ze wszystkich stron stok, pozwolił‚ zaprojektować‡ i posadowić‡ budynki na różnej wysokości i nadać‡ każdemu z nich indywidualny charakter.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych