Siedleckiego 60 czeka na nowych mieszkańców

Grupa Inwest kontynuuje sprzedaż inwestycji przy Siedleckiego 60 w Warszawie. Do końca drugiego kwartału 2016 r. podpisano 20 aktów notarialnych przenoszących prawo własności lokali.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 12:48

Budynek znajduje się w samym centrum Pragi Północ w pobliżu Parku Michałowskiego, Skweru Radziwiłów oraz zabytkowej Bazyliki przy ul. Kawęczyńskiej.

W obiekcie zainstalowana została wygodna i nowoczesna winda. Miejsca postojowe dla samochodów zlokalizowane są w garażu podziemnym oraz na parterze budynku. Elewacja budynku wykończona jest tynkiem mineralnym i miejscami okładziną elewacyjną.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obiekt został ogrodzony i wyposażony w instalacje monitoringu zewnętrznego. W budynku zaprojektowano 31 mieszkań z dużymi oknami i komfortowymi rozkładami o powierzchni od 26 do 80 mkw.

Wszystkie lokale będą wyposażone w balkony, a mieszkania na ostatniej kondygnacji – tarasy o powierzchni do 32 mkw. Na parterze zaplanowano ogródki. Mieszkania na kondygnacjach: od pierwszej do piątej mają układy od jednopokojowych do czteropokojowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych