Sielska 22. Kamienica dla wymagających lokatorów

W ramach projektu Sielska 22 inwestorzy - Grupa Partner oraz Atrium Sielska 22 proponują 39 mieszkań od 34,9 do 94,8 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będą balkony i przestronne tarasy. W ofercie znajdą się zarówno kameralne mieszkania dwupokojowe i kawalerki, jak i większe, z trzema oraz czterema pokojami.

 

Autor: HouseMarket.pl 21 listopada 2016 11:19

Inwestycja pomieści 39 mieszkań oraz 25 miejsc postojowych w jednokondygnacyjnej podziemnej hali garażowej o powierzchni 829 mkw. Będą również wyznaczone miejsca postojowe przy budynku. Na parterze, od frontu ulicy Sielskiej znajdzie się obiekt usługowo-handlowy o powierzchni 116,80 mkw. wraz z pomieszczeniami socjalnymi i wc.

Na parterze, od strony podwórza zostały zaprojektowane trzy mieszkania z tarasami do wyłącznej dyspozycji właścicieli. Posiadają wejście z korytarza, ale zachowana została też możliwość wejścia od strony tarasu. Jest to propozycja głównie dla osób starszych, dająca możliwość alternatywnego wejścia do mieszkania, bez potrzeby korzystania z wejścia głównego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na piętrach: od pierwszego do czwartego zostały zaprojektowane mieszkania z myślą o osobach młodych, o studentach, czy też o przybyszach z zewnątrz, szukających swego miejsca w mieście. Każda kondygnacja liczy osiem mieszkań. Na ostatniej, piątej znajdują się cztery: kawalerka, mieszkanie dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe. Dwa ostatnie mają powyżej siedemdziesięciu metrów kwadratowych i zaprojektowane zostały wraz z tarasami.

Sielska 22 znajduje się niedaleko centrum Poznania, a jednocześnie pozostaje enklawą spokoju. Wystarczy niespełna 10-minutowy spacer, aby dotrzeć do pętli tramwajowej i dworca autobusowego Górczyn. Niecałe 200 m od inwestycji znajduje się też przystanek tramwajowy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych