Sierpniowe nowości. Jakie mieszkania wprowadzili na rynek deweloperzy?

W sierpniu deweloperzy nadal intensywnie działali, wprowadzając nowe inwestycje i kolejne projekty, zwłaszcza w Warszawie i Trójmieście.

Autor: Housemarket.pl 26 sierpnia 2021 08:16

Trójmiasto

Bouygues Immobilier Polska debiutuje nad morzem. Pierwsza inwestycja powstanie przy ul. Żeromskiego 7 w Gdyni.  Łącznie zaplanowano tu 77 mieszkań o różnorodnych układach, od 1 do 3 pokoi. Do większości będą przynależeć ogrody lub balkony, a do położonych na ostatnim piętrze - komfortowe tarasy. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W gdańskiej Oliwie Allcon wybuduje osiedle Atrium Oliva. Pierwsze budynki będą gotowe do końca 2022 roku. W pierwszym etapie powstaną dwa budynki trzypiętrowe, w ramach których deweloper zrealizuje 52 mieszkania od 36 do 114 mkw. W kolejnych etapach planowane są także lokale usługowe. Docelowo zrealizowanych zostanie łącznie pięć budynków i 149 apartamentów.

Osiedle Trimare w swoim pierwszym etapie składać się będzie z dziewięciu niskich 3-kondygnacyjnych budynków. W każdym znajdzie się po 21 apartamentów. Inwestycja obejmie łącznie 189 lokali o metrażach od 28 do 49 mkw. i w cenie już od 375 tys. zł brutto. Najnowsza inwestycja Dekpol Deweloper zlokalizowana jest w Sztutowie. Oddanie do użytkowania gotowych lokali planowane jest w 2023 roku.

Euro Styl wprowadził do sprzedaży 145 mieszkań oraz 19 lokali usługowych w nowym budynku drugiego etapu DOKI Living na terenie Młodego Miasta w Gdańsku. Przekazanie lokali planowane jest na koniec 2023 roku.

Rozpoczęła się budowa III etapu osiedla Przy Alejach, które Develia S.A. realizuje w nadmorskim pasie Gdańska, przy ulicy Braci Majewskich na Zaspie. Przy Alejach III to niewielkie, kameralna osiedle, obejmujące 48 mieszkań o metrażach od 42 do 89 m kw. Deweloper podpisał również umowę z generalnym wykonawcą dotyczącą inwestycji Marinus przy ul. Gdańskiej w Brzeźnie

Katowice

Atal rozpoczął realizację miastotwórczego i multifunkcyjnego kompleksu Atal Sky+, który powstanie w samym centrum Katowic, tuż przy pętli Słonecznej. Docelowo inwestycja składać się będzie z sześciu budynków i zaoferuje łącznie ponad 62 tys. mkw. wielofunkcyjnej powierzchni, w której zaaranżowane zostaną przestrzenie mieszkalne, apartamenty inwestycyjne, lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym oraz strefy rekreacyjne.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych