Siłownia, spa i klub malucha - tak wygląda Sokolska 30 Towers

Pierwsi lokatorzy wprowadzili się już do jednego z największych kompleksów mieszkaniowych na Śląsku - Sokolska 30 Towers w Katowicach. Będą oni mogli korzystać z wyjątkowej części wspólnej, w skład której wchodzi siłownia, sauna, czy też klub malucha.

Autor: housemarket.pl 31 stycznia 2022 11:58

  • Sokolska 30 Towers powstaje w Katowicach. 
  • Inwestycję przygotowuje Atal.
  • W ramach projektu powstanie 280 mieszkań.

- Sokolska 30 Towers to nasza najnowsza inwestycja na Śląsku i jesteśmy z niej wyjątkowo dumni. Zastosowane w budynku rozwiązania zdecydowanie wykraczają poza standardy, dzięki czemu sprosta on oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Na terenie kompleksu znajduje się dostępna tylko dla mieszkańców przestrzeń rekreacyjna z siłownią, sauną, leżakami do odpoczynku, a także przestrzenią do zabaw dla dzieci. Za projekt wnętrz odpowiada wewnętrzne biuro projektowe części wspólnych Atal - wyjaśnia Andzelika Kluś, członek zarządu Atal.

To co wyróżnia tę inwestycję to również mobilna kontrola dostępu części wspólnych. System ten pozwala otworzyć szlaban, bramy garażowe, klatki schodowe, a nawet przywołać windę przy pomocy aplikacji. Telefonu nie trzeba nawet wyjmować z kieszeni czy torebki, wszystko działa automatycznie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: DWIE WIEŻE W CENTRUM KATOWIC

Nie jest to jedyne inteligentne rozwiązanie bezdotykowe zastosowane w tym budynku. Innym jest kolektomat, który stanął obok reprezentacyjnego i przestronnego lobby. Pozwala on odbierać i nadawać przesyłki wszystkich firm kurierskich. Pod nieobecność odbiorcy, paczka jest pozostawiana w bezpiecznym miejscu i można ją odebrać w dowolnym momencie, także przy użyciu aplikacji. To spore udogodnienie szczególnie dla osób o napiętym grafiku, które rzadko są w domu.

Dwa 17-piętrowe budynki, mieszczące w sobie nie tylko lokale mieszkalne, ale też usługowo-biurowe, zostały wyposażone również w energooszczędne oświetlenie oraz całodobowy monitoring. Natomiast do relaksu i spotkań na świeżym powietrzu zachęcać będzie zielony taras na dachu drugiego piętra, pomiędzy wieżami, a także udogodnienia dla rowerzystów, takie jak stacja napraw jednośladów.

Większość mieszkań znalazła już swoich nabywców, choć w sprzedaży są jeszcze ostatnie lokale.

Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się od 8 200 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych