Sky Gardens. Apartamenty z ogrodami w pobliżu krakowskiego rynku

Realizowane przez Lokum Invest apartamenty Sky Gardens to kameralny kompleks 28 lokali zlokalizowanych zaledwie siedem kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie.

Autor: HouseMarket.pl 24 października 2016 09:53

Inwestycja składa się z czternastu budynków, z których każdy podzielony jest na dwa niezależne apartamenty. Lokale jednopoziomowe o powierzchni od 60 mkw. będą mieć prywatny ogródek o metrażu do 120 mkw. oraz balkony o wielkości 6.66 mkw. i 1.53 mkw. lub 30-metrowy taras widokowy na dachu budynku. Apartamenty dwukondygnacyjne liczące od 120 mkw., będą wyposażone w prywatny taras widokowy na dachu budynku o powierzchni 60 mkw. lub ogród o powierzchni od 120 mkw.

Do dyspozycji mieszkańców deweloper odda przestrzenne indywidualne, czyli 22-metrowe boksy garażowe, każdy z nich połączony z dodatkowym lokalem w przestrzeni podziemnej o wymiarach do 13 mkw. Ich łączna powierzchnia - 35 mkw. wyposażona zostanie we wszystkie media.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowoczesna architektura projektowanych apartamentów, wysoka jakość materiałów budowlanych oraz wykończeniowych pozwala charakteryzować projekt w aspektach budynków nisko-energochłonnych. Dopracowana ergonomia zaprojektowanych wnętrz umożliwia dowolną aranżację przestrzeni. Panoramiczne przeszklenia z pakietem energochłonnym k 0,7 zapewniają wysoki poziom termoizolacyjności oraz dźwiękochłonności. Osiedle będzie w pełni ogrodzone i monitorowane. Każdy z apartamentów wyposażony zostanie system alarmowy.

Doskonałe położenie Sky Gardens na wniesieniu 237 m.n.p.m., z bezpośrednim sąsiedztwem Osiedla Wiarusa, w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych, doskonała komunikacja z centrum miasta oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura towarzysząca zapewnią wysoki komfort przyszłym mieszkańcom

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych