SkyLife wybuduje Budimex. Są jednak warunkiHouseMarket.pl - 04 marca 2016 14:06


Nexity rozpoczyna prace nad drugim etapem inwestycji SkyLife. Głównym wykonawcą osiedla na Woli zostanie Budimex. Są jednak warunki...

SkyLife II trafił do sprzedaży 4 marca br. Deweloper oferuje 137 mieszkań zlokalizowanych w dwóch budynkach: Future oraz Freedom. Wybrano już nawet głównego wykonawcę, którym została firma Budimex.

Umowa ta ma jednak charakter warunkowy i wejdzie w życie między 11 kwietnia a 11 czerwca - o ile firmie Nexity Polska uda się podpisać co najmniej 42 umowy deweloperskie na zakup mieszkania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Francuski deweloper w projekcie na Woli postawił na ergonomię i przestrzenność. Architekci zaprojektowali w sumie około 540 mieszkań, garaże podziemne i lokale usługowe. Gotowe projekty mieszkań złożono w ośmiu budynków realizowanych w czterech etapach. W efekcie na osiedlu znalazły się m.in. kawalerki z widną kuchnią i widną łazienką, tarasem, balkonem lub ogródkiem, mieszkania 2 i 3 pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, mieszkanie 3- lub 4-pokojowe z garderobą i dużym tarasem, czasami przewyższającym wielkością całe mieszkanie.