SkyLife zaprasza na testy systemu Smart HomeHouseMarket.pl - 18 maja 2016 15:30


Nexity organizuje 21 i 22 maja dni otwarte inwestycji SkyLife. Można będzie kupić mieszkanie w programie MdM, skonfigurować je w 3D oraz przetestować system Smart Home.

SkyLife to kompleks ośmiu budynków, który powstaje przy ul. Jana Kazimierza, na bliskiej Woli. W inwestycji znajdują się mieszkania, od 28 do 90 metrów kwadratowych: od kawalerek po mieszkania czteropokojowe z oddzielną widną kuchnią, garderobą i dużym tarasem.

Każdy budynków: Space, Liberty, Future, Star, Atmosphere, Freedom, Concept i Sky będzie wyróżniał się unikatową architekturą.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projektanci zaplanowali dwa place zabaw, miejsce do grillowania, fontannę przy głównym wejściu na teren osiedla, liczne alejki spacerowe oraz akcent francuski w postaci miejsca do gry w bule. W SkyLife zaprojektowano również wyjątkowe pomieszczenie dla mieszkańców – strefę SkyLife RELAX. To miejsce dla dbających o formę, wyposażone w nowoczesny sprzęt sportowy oraz fotele masujące.

Na kilkudziesięciometrowej przestrzeni pomiędzy budynkami wyrosną drzewa, bujna trawa i gęste krzewy, dzięki którym osiedle nie zamieni się w kolejną betonową pustynię. Idea przestrzenności została też wprowadzona do projektów mieszkań.

Wyposażono je fasady w stylu ECO z ponadstandardowymi przeszkleniami okiennymi, które zapewniają dobre doświetlenie lokali. Co nieczęste we współczesnym budownictwie mieszkaniowym, okna znajdą się też w większości kuchni oraz łazienek.

Osiedle zlokalizowane jest tylko 10 min do centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych m.in. Parku Sowińskiego. W pobliżu znajdują się też wszystkie potrzebne do życia punkty handlowo – usługowe, a także szkoła i przedszkole.