Słodki punkt przy Apartamentach przy Warzelni

Mieszkańcy Browarów Warszawskich będą musieli uważać na linię. Cukiernia sieci Deseo wchodzi do części mieszkalnej inwestycji miexed-use od Echo Investment.

Autor: Housemarket.pl 23 marca 2021 15:53

Deseo w Browarach Warszawskich to designerska perełka, świetnie korespondująca z charakterem inwestycji i samych Apartamentów przy Warzelni, w których się znajduje. Lokal został zaprojektowany przez duet Ewelina Moszczyńska oraz Marta Puchalska-Kraciuk. Design nawiązuje do fascynujących formą wielowarstwowych deserów. Centralnymi elementami jest piękna lada, przywodząca na myśl eleganckie cukiernie z dawnych lat oraz nietypowa kanapa, która gościom słusznie przypomina aksamitny krem patissiere.

- Butikowe cukiernictwo choć nadal pozostaje nowością w Polsce, zyskuje coraz większe grono wiernych i oddanych fanów.  Nasza nowa lokalizacja to kolejne spełnione marzenie. Browary Warszawskie już zaznaczają swoją pozycję na mapie Warszawy, dlatego tym bardziej czujemy dumę, że jako jedni z pierwszych wprowadzamy gości do tego nowego, miejskiego kwartału – mówi Łukasz Smoliński, właściciel i współzałożyciel Deseo.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deseo to kolejny otwarty koncept w Browarach Warszawskich obok Bakery Browary Warszawskie, Mykonos Warsaw, Etno Cafe, delikatesów Azjatka, sushi Japonki Browary Warszawskie, Hamskim Barberem czy atelier by Juźwin & Kobielski. Wymienione miejsca zaledwie w ciągu kilku miesięcy po otwarciu stały się jednymi z najsmaczniejszych i najmodniejszych w stolicy. Browary Warszawskie sukcesywnie odkrywają karty, by już za moment stać się najgorętszym adresem w mieście.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych