Słoneczne Krzyszkowice na finiszu budowy

W Krzyszkowicach, w gminie Myślenice dobiega końca budowa Osiedla Słoneczne Krzyszkowice. Trwają prace porządkowe i pielęgnacyjne. Inwestorem jest firma Jania Construction.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 15:42

W ramach inwestycji zostaną wybudowane: budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy oraz dwa jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. W ofercie są samodzielne lokale mieszkalne o powierzchni 77,27 mkw. Składają się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym i wc na parterze oraz korytarza, dwóch sypialni i łazienki na piętrze. Do każdego mieszkania (segmentu) należy taras zewnętrzny, ogródek i dwa miejsca parkingowe. Część wspólną stanowi ciąg pieszo – jezdny oraz wydzielone miejsce do rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców. Teren zostanie w całości ogrodzony.

Budynki wykonano w nowoczesnej technologii zapewniającej m.in. niskie koszty utrzymania: ściany murowane z pustaków ceramicznych porotherm ocieplonych styropianem gr. 15 cm, dachy kryte dachówką ceramiczną, stolarka z zestawami szybowymi termoizolacyjnymi o niskim współczynniku przenikania ciepła. Domy są sprzedawane w stanie deweloperskim (bez podłóg, okładzin i malowania ścian oraz drzwi wewnętrznych). Ceny zaczynają się od 259 tys. zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Otoczenie osiedla stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Osiedle Słoneczne Krzyszkowice zlokalizowane jest na stoku południowo-wschodnim, co skutkuje całodniowym nasłonecznieniem. Widok rozciąga się na okoliczne wzgórza i lasy. Wyjątkowy spokój oraz bliskość dojazdu do głównych arterii drogowych łączy zalety mieszkania na wsi z szybkim dojazdem do większych miast.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych