Słoneczne Tarasy w Katowicach z kolejnym etapem

Mota-Engil Real Estate realizuje kolejny etap budowy osiedla wielorodzinnego Słoneczne Tarasy przy ulicy Słonecznej w Katowicach. Obok budynków A i B, będących już w toku prac, kompleks mieszkaniowy poszerzy się o trzeci z planowanych budynków.

Autor: Housemarket.pl 27 września 2021 10:33

Pierwszy etap inwestycji Słoneczne Tarasy składa się z dwóch 10-piętrowych. W realizowanych w tym etapie budynkach A i B zakończone zostały już prace związane z wykonaniem konstrukcji żelbetowej budynków i zawisła wiecha. Obecnie trwa montaż stolarki okiennej oraz prace związane z wykonaniem elewacji. Na dachu prowadzone są roboty hydroizolacyjne, natomiast wewnątrz trwają roboty instalacyjne i wykończeniowe a także montaż wind osobowych. Spółka MEREM prowadzi obecnie sprzedaż realizowanych lokali mieszkalnych.

 W drugim etapie inwestycji powstanie budynek C, liczący 9 kondygnacji: 1 podziemną i 8 nadziemnych. Znajdzie się w nim 60 mieszkań o różnych metrażach. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie 6 638 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku C, tak jak i w budowanych A oraz B, zaplanowana została nowoczesna, ciekawa, trójkolorowa elewacja z użyciem paneli imitujących drewno.

Wprowadzone zostaną także rozwiązania takie jak: zielone dachy, system antysmogowy oraz wyższy standard materiałów użytych w budynkach. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany plac zabaw dla dzieci oraz strefa relaksu dla wszystkich mieszkańców, a całe osiedle będzie monitorowane.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych