Słoneczne Wzgórza w rozbudowie. Rusza nowy etap osiedla w Gdańsku

Dekpol został generalnym wykonawcą nowego etapu osiedla Słoneczne Wzgórza w Gdańsku.

Autor: HouseMarket.pl 27 lutego 2017 17:02

Osiedle zlokalizowane jest na gdańskim Ujeścisku, przy ulicy Warszawskiej i Kołodzieja.

W etapie F realizowane będą trzy budynki  mieszkalne F1, F2, F3 o łącznej liczbie 155 lokali mieszkalnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zaprojektowano mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. Mieszkania  wzbogacone zostały w przestronne balkony i posiadają ekspozycję południową lub zachodnią. Przy lokalach znajdujących się na parterach przewidziano ogródki.

Każdy budynek wyposażony został w windę, która komunikuje wyższe kondygnacje z podziemną halą garażową w skład, której wchodzą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Na terenie przyległym do budynku F1, F2, F3 zaprojektowano miejsca postojowe zewnętrzne oraz obszerny plac zabaw dla dzieci. Cichobieżne w windy, hale garażowe dostępne z każdej klatki oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. Drewniane okna w mieszkaniach, niestandardowa wysokość lokali do 2,75 m, antywłamaniowe drzwi i nierdzewne balustrady na balkonach, to tylko niektóre elementy charakterystyczne dla osiedla.

Termin odbioru mieszkań w III kwartale 2018 roku. Za realizację spółka otrzyma wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości netto ok. 7 proc. przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Dekpol za 2015 roku.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych