Słowackiego 7 w sprzedaży. To projekt Proxin Development

Ruszyła sprzedaż inwestycji Słowackiego 7, czyli najnowszego projektu spółki Proxin Development. W centrum Poznania powstanie kameralny budynek wielorodzinny z 61 mieszkaniami oraz 10 lokalami usługowymi.

Autor: housemarket.pl 30 września 2021 15:58

Słowackiego 7 to już kolejny projekt Grupy Proxin na terenie Poznania. Od wielu lat, na Jeżycach trwa sukcesywna rozbudowa cieszącego się dużą popularnością osiedla Nowe Ogrody. Natomiast na przełomie sierpnia i września, w centrum Poznania, przy ulicy Słowackiego 7 rozpoczęły się prace związane z realizacją najnowszej inwestycji firmy. Projekt Słowackiego 7 to 6 - kondygnacyjny budynek wielorodzinny składający się z 3 segmentów. Łączy on w sobie cechy architektury współczesnej widocznej przy ulicy Roosevelta oraz klasycznej. Do dyspozycji będzie wyłącznie 61 mieszkań o powierzchni od 25 do 92 mkw.

CZYTAJ TEŻ: SŁOWACKIEGO 7 - NOWY PROJEKT W CENTRUM POZNANIA

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wśród oferowanych lokali znalazły się kawalerki jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe z widokiem na park. Warto dodać, że w 2 segmentach znajdą się tylko 2 mieszkania na każdym piętrze, co potwierdza kameralność budynku. O komfort życia mieszkańców zadbają również hala garażowa, komórki lokatorskie oraz boks rowerowy. Wybranie mieszkania będą posiadały tarasy, z możliwością aranżacji zielonej enklawy, a pozostałe lokale przestronne balkony. Natomiast na parterze znajdzie się 10 lokali usługowych z dużymi przeszkleniami.

- Inwestycja została bardzo dobrze przyjęta na rynku, szczególnie wśród klientów inwestycyjnych. W bardzo krótkim czasie od premiery mamy już podpisane rezerwację na ponad połowę lokali - zdradza się Piotr Łopatka, Członek Zarządu Proxin Development.

Deweloper zadba również o małą architekturę. Powstanie m.in. strefa zieleni i relaksu. W ramach projektu pojawią się także energooszczędne instalacje oświetlenia części wspólnych czy zielone dachy. Warto dodać, że na terenie inwestycji, na jego froncie zostanie zachowane stare drzewo rosnące tam od kilkudziesięciu lat.

Lokalizacja projektu to centrum Poznania, a to pozwala na nieograniczony dostęp do komunikacji miejskiej, dróg rowerowych, sklepów i punktów handlowo – usługowych. W pobliżu funkcjonują również placówki dydaktyczne i zdrowotne oraz obiekty sportowe i kulturalne. Niedaleko inwestycji znajduje się m.in. Stare Zoo, a spacer do Starego Rynku, zajmie około 10 minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych