Służewiec powiększy się o 230 mieszkań od Budimexuhousemarket.pl - 04 sierpnia 2020 13:42


W mieszkaniowej części Służewca Budimex Nieruchomości wybuduje 230 mieszkań. Osiedle ma wyróżniać się bioróżnorodnością.

Deweloper zaplanował mieszkania od 1- do 5-pokojowych o metrażach od 30 do 124 m kw. Mieszkania będą wyposażone w duże balkony i loggie. Mieszkańcy najwyższych pięter skorzystają z tarasów do 46 m kw.

Strefa wejścia będzie wyposażona w oświetlenie LED oraz panele dekoracyjne. Architekci zaprojektowali jasne odcienie elewacji (biel, beże, szarości) oraz okna w kolorze naturalnego drewna

Jak mówi Andrzej Miś, rzecznik dewelopera, atrakcyjna zieleń zagości na terenach wewnętrznych.

- Bioróżnorodność gatunkowa (traw, bylin, krzewów) wprowadzi naturę na osiedle i pozwoli na odpoczynek wśród kompozycji roślinnych, które będą zachwycały przez cały rok. Architekci krajobrazu zaplanowali również kilkadziesiąt młodych drzew, które zostaną posadzone w gruncie. Dwa zielone dziedzińce wyposażone w małą architekturę (m. in. trejaże, ławki, stojaki rowerowe, altana) oraz zabawki dla dzieci (m. in. zestaw sensoryczny) będą zachęcały do rekreacji i rodzinno-sąsiedzkich aktywności na świeżym powietrzu – dodaje.

W najbliższej okolicy powstały nowe osiedla z punktami usługowymi i handlowymi. Budowane są kolejne. Przekazanie mieszkań zaplanowano na III kwartał 2022 roku.