Sokołowska 11 powstaje przy stacji metra Moczydło

Budowany przez Novum Developer ośmiopiętrowy budynek z dwupoziomowym podziemnym garażem znajduje się przy ulicy Sokołowskiej, tuż przy planowanej na rok 2018 stacji Warszawa Moczydło.

Autor: HouseMarket.pl 08 sierpnia 2016 16:19

Z zewnątrz budynek wyróżnia elegancka elewacja. Wewnątrz znajdzie się 150 mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 32 mkw. do 92 mkw. Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec 2016 roku.

Budynek zaprojektowano w układzie klatkowo – korytarzowym. Znajdą się w nim dwie klatki schodowe wyposażone w dźwigi osobowe. Ośmiopiętrowy obiekt posadowiony zostanie na płycie fundamentowej. Wykonane ściany szczelinowe w pierwszej fazie realizacji pełniące rolę zabezpieczenia wykopu docelowo staną się ścianami dwupoziomowej hali garażowej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Konstrukcję nośną budynku wykonanego w technologii tradycyjnej stanowić będą monolityczne, żelbetowe ściany i słupy wylewane na miejscu. Pozostałe ściany wewnętrzne i zewnętrzne przewidziano jako ściany murowane z pustaków ceramicznych o podwyższonej izolacyjności akustycznej. Stropy międzykondygnacyjne zaprojektowano jako wieloprzęsłowe, żelbetowe płyty monolityczne.

W lokalach mieszkańcy znajdą m.in. okna i drzwi balkonowe z PCV z profili pięciokomorowych wyposażone w listwy wentylacyjne, parapety z konglomeratu lub kamienia naturalnego, mechaniczną wentylację. Na terenie inwestycji przewidziano plac zabaw dla dzieci, zlokalizowany w części północnej.

Osiedle o podwyższonym standardzie jest doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy. W pobliżu dostępne są tereny zielone i rekreacyjne, a także cała niezbędna infrastruktura.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych