Sokolska 30 Towers z pozwoleniem na użytkowanie

Atal zakończył budowę i otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla katowickiej inwestycji Sokolska 30 Towers. Kompleks o charakterze mieszkaniowo-usługowo-biurowym powstał w samym centrum stolicy Śląska, przy ulicy Sokolskiej.

Autor: housemarket.pl 12 października 2021 11:16

  • Katowicki kompleks oferujący mieszkania, biura i lokale usługowe gotowy zgodnie z planem.
  • W inwestycji powstanie 280 mieszkań, 2 powierzchnie biurowe i 2 lokale usługowe.
  • Kompleks zostanie wyposażony we własną infrastrukturę biurową i usługową, a na dachu drugiego piętra powstanie zielone atrium. 

- Kompleks Sokolska 30 Towers łączy w sobie zróżnicowaną ofertę mieszkaniową oraz własną infrastrukturę biurową i usługową z wysokim standardem wykończenia i dostępem do szeregu wygód, jakie zapewnia nowoczesna, funkcjonalna architektura. Jest to już piętnasta inwestycja, którą Atal oddaje do użytkowania w tym roku. Szacowany potencjał przekazań na cały rok to ok. 3,5 - 4 tys. lokali - mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal.

CZYTAJ TEŻ: DWIE WIEŻE. SOKOLSKA 30 POWSTAJE W CENTRUM KATOWIC 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na multifunkcyjny kompleks składają się dwie siedemnastopiętrowe wieże, połączone ze sobą trzema dolnymi kondygnacjami. Projekt Sokolska 30 Towers powstał z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne. Połączenie wielu funkcji w jednym budynku sprawia, że jest to atrakcyjna propozycja zarówno dla osób poszukujących lokalu pod własne cele mieszkaniowe, jak i dla inwestorów prywatnych poszukujących lokum na wynajem oraz inwestorów biznesowych zainteresowanych przestrzeniami usługowo-biurowymi.

Inwestycję Sokolska 30 Towers wyróżnia mnogość udogodnień i rozwiązań architektonicznych przekładających się na komfort przyszłych mieszkańców. Choćby wysokie okna zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrz, przestronne loggie oraz ciekawie zaprojektowane części wspólne budynku – lobby, klub malucha, siłownia czy zielone atrium na dachu budynku, które stanie się miejscem odpoczynku i punktem spotkań. Budynek posiada własną infrastrukturę biurową i usługową, co dla mieszkańców jest dodatkowym atutem – tworzy miejsca pracy, ale także ułatwia załatwianie codziennych obowiązków.

Od początku roku deweloper uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla piętnastu projektów. Atal - poza multifunkcyjnym projektem Sokolska 30 Towers – zakończył także budowę dwóch etapów poznańskiej inwestycji Apartamenty Dmowskiego, drugiego i trzeciego etapu warszawskiej inwestycji Nowa Grochowska oraz zlokalizowanego również w stolicy osiedla Apartamenty Ostródzka, IV etapu Atal Kliny Zacisze oraz dwóch etapów inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego 64 w Krakowie, III etapu inwestycji Apartamenty Drewnowska, I etapu inwestycji Nowe Miasto Polesie oraz V etapu osiedla Chojny Park w Łodzi, kameralnego osiedla Atal Oporów i pierwszej części osiedla Nowe Miasto Jagodno we Wrocławiu, a także gdyńskiego kompleksu Modern Tower. Poza tym Atal Business Centers, działająca na rynku komercyjnym marka ogólnopolskiego dewelopera Atal, ukończył prace budowlane i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla dwóch obiektów biurowych – Krakowskiej 35 we Wrocławiu i Alei Pokoju 81 w Krakowie.

W pierwszym półroczu 2021 roku Atal przekazał klientom 1 650 lokali mieszkaniowych i usługowych. Najwięcej lokali zostało wydanych w Warszawie (481), Łodzi (282) i Poznaniu (255). W minionym roku deweloper  przekazał klientom 3 002 lokale, co stanowi rekordowy wynik w historii firmy

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych