Solankowe Zacisze powstaje przy parku zdrojowym

Solankowe Zacisze powstaje przy ulicy Macieja Wierzbińskiego 31, w pełnej zieleni dzielnicy Inowrocławia, poza strefą zwartej zabudowy miejskiej, przy parku zdrojowym. Deweloper – Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MEGA zachęca do kupowania mieszkań z zamiarem ich wynajmu.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 16:52

Lokalizacja Solankowego Zacisza powala poczuć, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki: park zdrojowy z palmiarnią, pijalnią wód mineralnych i zespołem tężni, inowrocławska starówka, galeria handlowa oraz najważniejsze urzędy, placówki oświatowe i służby zdrowia.

Łącząca tradycję ze współczesnością architektura budynków zespołu mieszkaniowego Solankowe Zacisze prezentuje dbałość o wysmakowane detale z naturalnego drewna. W każdym z budynków znajdują się przestronne mieszkania z dużymi, energooszczędnymi oknami, obszernymi balkonami i tarasami na dachu. Na ostatniej kondygnacji przewidziane są układy jednopoziomowe i dwupoziomowe z otwartymi tarasami. W każdym lokalu istnieje możliwość jego indywidualnej aranżacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wodociąg ze stacją uzdatniania wody

We wszystkich budynkach komfort podnoszą atrakcyjnie zaprojektowane klatki schodowe, podziemna hala garażowa z miejscami parkingowymi, szybkobieżne windy, komórki lokatorskie przewidziane dla każdego z mieszkań oraz pomieszczenia na rowery i wózki.

Lokale mają m.in. ponadnormatywną wysokość do 3 m, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, okładziny na posadzkach balkonów z eleganckimi balustradami i nowoczesną instalację wodociągową zaopatrzoną w stację uzdatniania wody. Dodatkowo w niektórych mieszkaniach przewidziana jest możliwość montażu kominka.

Bezpieczeństwo podnoszą antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań w naturalnej okleinie, system wideofonów oraz technologia klucza Master Key, zastępująca kilka kluczy jednym. Okna w mieszkaniach wyposażone będą w aluminiowe rolety zewnętrzne.

Likwidacja mostków termicznych

Budynki zaprojektowane zostały z materiałów i w technologii zapewniającej wysokie parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej. Wszystkie projektowane balkony zamontowane zostaną przy użyciu specjalnych łączników tzw. izokorb, dzięki którym likwidowane są mostki termiczne, a ubytek ciepła w mieszkaniu znacząco się zmniejsza.

Deweloper zadbał o teren otaczający budynek, planując przyjazny dzieciom plac zabaw, rozległe tereny zielone oraz małą architekturę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych