Solec-Ludna-Wilanowska z kamieniem węgielnym

Inwestycja Solec-Ludna-Wilanowska, realizowana na warszawskim Powiślu przez Spółdzielnię Budowlano-Mieszkaniową Torwar doczekała się kamienia węgielnego. Generalnym wykonawcą budynków mieszkalnych jest Budner.

Autor: HouseMarket.pl 17 października 2016 10:23

- Jesteśmy niezwykle dumni z projektu i założeń powstającego zespołu budynków wielorodzinnych. Solec-Ludna-Wilanowska. Jest to nowoczesny projekt o wysokim standardzie, w ciekawej, śródmiejskiej lokalizacji – podkreśla Sławomir Tyburski, dyrektor ds. budownictwa Budnera. Inwestycja będzie wpisywać się w otaczający krajobraz miejski. To idealne miejsce dla osób ceniących życie w sercu miasta, blisko najważniejszych kulturalnych i towarzyskich wydarzeń.

- Ponadto, jako inwestor oraz wykonawca, duży nacisk kładziemy na jakość i trwałość zastosowanych materiałów, a w szczególności bezpieczeństwo realizacji – poprzez zastosowanie odpowiednich technologii dla indywidualnych warunków związanych z lokalizacją i jej sąsiedztwem – dodaje Sławomir Tyburski.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trzech budynkach na Powiślu zostaną oddane do użytku 82 mieszkania o powierzchni od 30 do 100 mkw. w układach od jednopokojowych do czteropokojowych. W budynku A przewidziano 26 mieszkań na trzech kondygnacjach, w budynku B - 42 lokale na pięciu kondygnacjach oraz w budynku C: 14 mieszkań na czterech kondygnacjach.

Budynek D będzie pełnić funkcję usługowo-biurową.

Ponadto do dyspozycji lokatorów oddany zostanie garaż – w sumie na 117 miejsc postojowych. Planowany termin zakończenia realizacji projektu przewidziany jest na koniec 2017 r. Projekt zespołu budynków opracowała pracownia Kuryłowicz & Associates.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych