Sosnowy Las: mieszkania zintegrowane z naturą

W kwietniu rusza budowa kolejnego etapu osiedla Sosnowy Las w Toruniu. Jedną z podstawowych zalet projektu jest umiejętne wkomponowanie całego zespołu budynków w istniejący las.

Autor: HouseMarket.pl 13 marca 2017 15:59

Osiedle Sosnowy Las to zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Strzałowej 17-19 w Toruniu. Teren ten zlokalizowany jest w lewobrzeżnej części miasta, na wysokości Kępy Bazarowej, usytuowany mniej więcej w równej odległości od obu toruńskich przepraw przez Wisłę – „starego” Mostu im. Józefa Piłsudskiego oraz „nowego” im. gen. Elżbiety Zawackiej.

Realizacja całego osiedla została podzielona przez dewelopera - firmę Pres Deweloper - na kilka etapów. W projektowanych budynkach mieścić się będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 32 do 94 mkw. Mieszkania na parterze dysponować będą własnymi, prywatnymi ogródkami, a pozostałe lokale będą mieć do dyspozycji przestronne tarasy lub balkony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W październiku br. oddane zostaną trzy budynki z 75 lokalami, budowa kolejnego etapu wystartuje w kwietniu. W ramach przedsięwzięcia powstaną cztery budynki na 96 lokali mieszkalnych od 33 do 65 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych