SP Invest rozpoczyna nową inwestycję na Pradze Południe

SP Invest, warszawski deweloper, który realizuje swoje inwestycje po prawej stronie Wisły, rozpoczyna kolejny projekt - tym razem pomiędzy ulicami Ostrobramską i Grochowską.

Autor: HouseMarket.pl 10 listopada 2016 12:44

W pięciokondygnacyjnym budynku, o nazwie pochodzącej od adresu - Komorska 37 - znajdować się będą 42 mieszkania oraz 3 lokale użytkowe. Nowy budynek wpisany będzie w istniejącą, kameralną zabudowę.

W budynku, deweloper oferuje mieszkania 1- 2-, 3- pokojowe w popularnych metrażach od 30,7 mkw. do 78,38 mkw. Ponadto w budynku znajdować się będzie jeden czteropokojowy apartament o wielkości 117,64 mkw. W podziemnym garażu mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe. Ponadto budynek wyposażony jest w komórki lokatorskie na pozostałych kondygnacjach. Mieszkania na parterze wzbogacone będą o duże ogródki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

To już ósma inwestycja SP Invest na Pradze Południe. - Podobnie jak przy innych naszych inwestycjach w okolicy, wybieramy spokojne lokalizacje w pobliżu bogatej infrastruktury miejskiej oraz najważniejszych arterii prawobrzeżnej Warszawy - w tym przypadku ulic Grochowskiej, Ostrobramskiej i Zamienieckiej - mówi Paweł Putkowski z SP Invest.

Inwestor podkreśla, że mieszkańcy Komorskiej 37 będą mieć dogodny dostęp do placówek medycznych i oświatowych, miejsc rozrywki oraz punktów handlowych i usługowych, które znajdują się w sąsiedztwie, np. CH Szembeka, CH Atrium Promenada, Mediamarkt, CH Gocław, Castorama i CH King Cross Praga.

Budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku, planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2018 r. Projekt przygotowała Pracownia Architektoniczna JP Architekci - Jakub Szatkowski, Paweł Zawadzki. Generalnym Wykonawcą jest spółka Inter–Construction Warszawa DVE sp. z o.o. Sp.k.

W finansowanie inwestycji zaangażowany jest bank PKO BP S.A. Inwestycja zabezpieczona jest rachunkiem powierniczym.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych