Spravia z kolejnym etapem Wiślanego Mokotowa

W VI etapie osiedla Wiślany Mokotów do kupienia są mieszkania od 2 do 5-pokojowych (39-114 m kw.). Spravia d. Budimex Nieruchomości planuje zakończyć inwestycję w I kwartale 2023 roku.

Autor: Housemarket.pl 13 sierpnia 2021 09:58

W szóstym etapie osiedla powstaje 9 niewysokich (3- i 4-piętrowych) budynków z 294 mieszkaniami.

Wszystkie lokale będą wyposażone w balkon, taras, loggię lub własny ogródek. W inwestycji znajdują się również mieszkania dwupoziomowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Ten etap wyróżnia się innym niż wcześniej posadowieniem budynków. Dzięki temu będzie kameralnie i przyjaźnie. Zaplanowaliśmy eleganckie elewacje w kolorze bieli, brązu i szarości. Na fasadzie pojawią się także mineralne płytki klinkierowe. Całość dopełnią okna w okleinie o strukturze drewna, deski kompozytowe na balkonach oraz panele żaluzyjne na części z nich – mówi Iwona Pasterska, kierownik działu sprzedaży.

Osiedle będzie wyposażone w dwa garaże podziemne, dzięki czemu komunikacja nie zdominuje terenów wewnętrznych. Dla mieszkańców przygotowano również stację naprawy rowerów oraz stojaki do parkowania jednośladów.

Bioróżnorodność na dziedzińcach

– Jak zawsze, szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi zieleni i zagospodarowania terenów wewnętrznych. Zasadzimy różnorodne drzewa, krzewy, byliny i pnącza. Tak zaaranżujemy zieleń, aby stworzyć rozwiązania bioróżnorodne i ekologiczne. Wiślany Mokotów będzie skąpany w zieleni – komentuje Andrzej Miś, rzecznik Spravii.

Jak zapowiada deweloper, wybrane nasadzenia podkreślone zostaną nocną iluminacją. Architekci krajobrazu zaplanowali również liczne alejki, przy których znajdą się nowoczesne meble miejskie, takie jak: ławki, stoliki, hamaki i leżaki. W zieleń wkomponowane zostaną także dwa drewniane place zabaw dla dzieci w różnym wieku, a dla spragnionych aktywnego wypoczynku – urządzenia siłowni plenerowej.

Osiedle doceniane jest przez dotychczasowych mieszkańców za nową infrastrukturę drogową, jakość małej architektury, bogatą zieleń czy wykończenie części wspólnych, a także za dostępność do licznych osiedlowych sklepów i usług. W pobliżu osiedla działa szkoła podstawowa oraz publiczne i prywatne przedszkola. Na osiedlu – oprócz usług komercyjnych – prężnie działają także organizacje, które dbają o rozwój dzieci i młodzieży. Szeroki wachlarz zajęć proponuje np. fundacja Bo Warto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych