Sprzedano już 90 procent mieszkań na Bobrowieckiej 10

Apartamentowiec Bobrowiecka 10, zrealizowany przez Spectra Development na Dolnym Mokotowie, zbliża się do poziomu 90 procent sprzedanych mieszkań.

Autor: housemarket.pl 25 kwietnia 2018 14:02

– Z końcem kwietnia mamy nadzieję przekroczyć poziom 90 proc. sprzedanych mieszkań. Nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci cenią możliwość zakupu gotowego mieszkania wraz z pakietem wykończeniowym. W tej chwili w ofercie dostępne są głównie mieszkania dwu - i trzy pokojowe oraz ostatnie mieszkanie czteropokojowe i studio. Bobrowiecka 10 to bardzo atrakcyjne miejsce do życia, które oferuje mieszkania dostępne od zaraz. Możliwość szybkiego wprowadzenia się oraz rozwijająca się infrastruktura pomaga zainteresowanym osobom w podjęciu decyzji o zakupie mieszkania – mówi Krzysztof Kołakowski, dyrektor biura sprzedaży inwestycji Spectra Development.

Kompleks przy Bobrowieckiej charakteryzuje szeroki wachlarz usług, który istotnie wpłynął na atrakcyjność Dolnego Mokotowa dla jej użytkowników i mieszkańców. Na parterze apartamentowca Bobrowiecka 10 znajduje się łącznie osiem lokali użytkowych, których oferta podnosi komfort codziennego życia w dzielnicy. W budynku znajdują się dwa sieciowe sklepy spożywcze oraz restauracja ze zdrową żywnością, a w najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych lokali. Także różnorodność punktów przewidzianych w sąsiadującym budynku biurowym Bobrowiecka 8 istotnie zwiększy ilość usług dostępnych w kompleksie, gdzie poza przestrzenią pod lokale gastronomiczne, przewidziano powierzchnię pod klub fitness oraz klinikę rehabilitacyjną. Natomiast w budynkach w niedalekiej okolicy od ulicy Bobrowieckiej znajdują się piekarnia, samoobsługowa pralnia, bankomat oraz studio stylizacji paznokci i fryzjer.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku przy ul. Bobrowieckiej 10 wybudowano łącznie 123 apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie. Budynek wyróżnia m.in. kameralna zabudowa, oryginalna zieleń i pomnik przyrody wkomponowany w jeden z dwóch dziedzińców znajdujących się na terenie nieruchomości – Czarna Olsza. Do dyspozycji mieszkańców są również podziemny parking ze 154 miejscami postojowymi oraz komórki lokatorskie. O bezpieczeństwo osiedla dba całodobowa ochrona i system monitoringu składający się z 57 kamer oraz wideodomofony w każdym lokalu.

Apartamentowiec wraz z sąsiadującymi budynkami biurowymi – Bobrowiecka 6 i Bobrowiecka 8 wchodzi w skład Kompleksu Bobrowiecka zaprojektowanego przez renomowaną pracownię JEMS Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych