Sprzedaż apartamentów i soft lofów Wola Libre prawie na półmetku

Od czasu zakończenia procesu remediacji, sprzedaż mieszkań w Wola Libre systematycznie rośnie i obecnie wynosi już ponad 40 proc. Oferta inwestycji obejmuje zarówno klasyczne mieszkania, jak również apartamenty i soft lofty.

Autor: HouseMarket.pl 09 marca 2017 11:27

W ramach kompleksu Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie wybudowanych zostanie
w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw. Inwestycję wyróżnia bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko Centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska: 4 linie tramwajowe
w najbliższej okolicy, a w przyszłości także stacja II linii metra.

W ofercie BPi Polska są aż trzy typy lokali: soft lofty o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami
o powierzchni nawet do 126 mkw., klasyczne mieszkania typu OPTIMA, w tym lokale kompaktowe
z balkonami bądź loggią oraz położone na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami na dachu
o powierzchni do 170 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Klienci Wola Libre to przede wszystkim osoby bardzo świadome wartości nabywanych nieruchomości z ściśle określonymi oczekiwaniami względem wymarzonego mieszkania, które dzięki przemyślanej koncepcji naszej inwestycji jesteśmy w stanie spełnić. Są wśród nich osoby w różnym wieku – zarówno młodzi ludzie, rodziny z dziećmi jak i osoby dojrzałe, które łączy chęć życia w dogodnej lokalizacji. Zależy im na atrakcyjnej infrastrukturze w najbliższym otoczeniu miejsca zamieszkania oraz na wygodnym i szybkim dojeździe do centrum Warszawy. Ten trend powrotu do miast obserwujemy ostatnio we wszystkich naszych inwestycjach – mówi Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPi Polska.

Kompleks Wola Libre tworzą dwa, 6-piętrowe budynki, z których ten frontowy został wygięty w łuk w kierunku ul. Św. Stanisława. Do dyspozycji mieszkańców będą wewnętrzne patio z zielenią, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnym parkingu. Wszystko wykonane w najwyższej jakości zgodnie z belgijskim standardem.

– Nasi klienci to również osoby, które przywiązują dużą wagę do szczegółów, takich jak standard wykończenia mieszkań i części wspólnych, funkcjonalne rozkłady mieszkań, ciekawe rozwiązania architektoniczne – dodaje Wojciech Smolak.

Aktualnie trwają prace związane z konstrukcją kolejnych pięter budynków. Od strony kompleksu Wola Tarasy przy ul. Obozowej 16, który był pierwszą inwestycją belgijskiego dewelopera zrealizowaną w Warszawie, budowa osiągnęła już poziom 7 kondygnacji.

Oferta BPi Polska obejmuje mieszkania w cenie od 7,1 tys. zł/mkw. do 12,5 tys. zł/mkw. Planowany termin zakończenia inwestycji to II kwartał 2018 roku.

BPi Polska zaprasza na Dni Otwarte inwestycji Wola Libre, które odbędą się w najbliższy weekend, 11-12 marca przy ul. Obozowej 16/69 w Warszawie. Na miejscu do dyspozycji klientów będzie doradca kredytowy i zespół sprzedaży. Na osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania czekają też specjalne rabaty od 10 tys. zł  do 15 tys. zł.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych