Sprzedaż Bulwarów Praskich na półmetku

321 mieszkań w pięciu budynkach powstaje aktualnie w ramach pierwszego etapu osiedla Bulwary Praskie w Warszawie. Sprzedaż lokali przekroczyła już poziom 50 proc. i utrzymuje się na stabilnym poziomie.

Autor: housemarket.pl 18 maja 2022 14:22

  • Bulwary Praskie to inwestycja realizowana przez Mennicę Polską w segmencie deweloperskim.
  • Przy ul. Jagiellońskiej, na pięknie położonej 27-hektarowej działce, powstaje nowa dzielnica Warszawy.
  • W pierwszym etapie powstanie łącznie sześć nowoczesnych budynków z 463 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu i łącznej powierzchni użytkowej 25 tys. m kw.
  • Cechą charakterystyczną osiedla będą m.in. doskonała infrastruktura oraz zapierające dech w piersiach widoki na Wisłę i ścisłe centrum miasta.

Pierwszy budynek ze 142 mieszkaniami został oddany do użytkowania w 2020 roku. W czterech budynkach ze 179 mieszkaniami, których budowa ruszyła w pierwszej połowie ubiegłego roku, trwają prace wykończeniowe. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, klucze zostaną przekazane klientom z końcem pierwszego kwartału 2023 roku. Budowa ostatniego budynku w tym etapie ruszyła w czwartym kwartale ubiegłego roku, a do końca bieżącego roku planowane jest osiągnięcie stanu surowego zamkniętego.

- Bardzo nas cieszy, że dzięki dobrej współpracy z generalnym wykonawcą, Grupą Antczak, prace przy realizacji Bulwarów Praskich postępują zgodnie z harmonogramem. Mimo kolejnych podwyżek stóp procentowych i wyzwań w pozyskaniu finansowania, obserwujemy stabilny popyt – zarówno po stronie klientów szukających mieszkań na własny użytek, jak i inwestorów zainteresowanych pozyskaniem atrakcyjnych lokali pod wynajem. Klienci doceniają wyjątkowy charakter osiedla – doskonałą architekturę, wysoką jakość wykonania i niepowtarzalne walory przyrodnicze. Jestem przekonany, że także w kolejnych kwartałach utrzymamy wysokie tempo sprzedaży - deklaruje Adrian Sączek, dyrektor sprzedaży Bulwarów Praskich.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: BULWARY ŚLĄSKIE PNĄ SIĘ W GÓRĘ 

Bulwary Praskie to wieloetapowa inwestycja, która harmonijnie połączy funkcje mieszkaniowe, rekreacyjne, biurowe i handlowe. W sąsiedztwie cennego przyrodniczo obszaru Natura 2000 powstanie docelowo około 4 tys. mieszkań i 100 tys. m kw. powierzchni biurowych. Dynamiczna, kaskadowa architektura budynków będzie idealnie współgrać z malowniczym krajobrazem. Wewnątrz osiedla znajdą się 4 km dróg spacerowych, a także wolne od spalin tereny spacerowe i liczne miejsca rekreacji dla dzieci i dorosłych.

Bulwary Praskie powstają w jednej z najlepiej położonych i skomunikowanych części Warszawy - zaledwie 5 min. od ścisłego centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla są m.in. linie tramwajowe i autobusowe, mieszkańcy osiedla mogą też korzystać z dogodnego dojazdu do obu linii metra. W pobliżu znajdują się centra handlowe z bogatą ofertą lokali usługowych, sklepów i piekarni, a także popularne miejsca rekreacyjne, m.in. Ogród Zoologiczny, Park Praski, Bulwary Wiślane, a także śródmieście z Placem Zamkowym i Starym Miastem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych