Śródka OdNowa 2 - lokalizacja dla osób aktywnychhousemarket.pl - 25 czerwca 2021 17:01


Mieszkanie bardzo blisko centrum Poznania, a jednocześnie tuż obok Ostrowa Tumskiego i trasy rowerowej Wartostrada. Na taką lokalizację mogą liczyć osoby, które zakupiły lokal mieszkalny w ramach inwestycji Śródka OdNowa 2.

Dobra lokalizacja osiedla łączy w sobie wiele różnych aspektów. Dostęp do komunikacji publicznej, bliskość terenów zielonych, pełne zaplecze handlowo-usługowe, placówki edukacyjne dla najmłodszych, kawiarnie i restauracje w pobliżu -  to tylko niektóre z nich.

Konkurencja na rynku deweloperskim jest olbrzymia, klienci coraz bardziej świadomi tego, czego poszukują, co oznacza, że deweloperzy jeszcze mocniej analizują, czy dany teren będzie odpowiedni pod budowę nowego osiedla.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Projektując i realizując nasze inwestycje, tworzymy przestrzeń z myślą o każdym mieszkańcu. Swoje miejsce w Śródka OdNowa 2 znajdą rodziny, pary, czy single. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Bernata w Poznaniu, wraz z otoczeniem tworzy przestrzeń dla osób aktywnych, kochających sport i bliskość przyrody. Tuż obok znajdują się także: Ostrów Tumski, Brama Poznania, czy Stary Rynek, co stanowi alternatywę dla osób stawiających na wypoczynek z historią i estetyką miasta w tle - opisuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

CZYTAJ TEŻ: BUDOWA OSIEDLA ŚRÓDKA ODNOWA POSTĘPUJE 

Dodaje, że zamierzeniem dewelopera było stworzyć taką inwestycję, która zadowoli różne grupy klientów. W tym kontekście, lokalizacja jest bardzo ważna, ponieważ stanowi jeden z kluczowych czynników atrakcyjności mieszkania.

- Oczywiście swoją wagę ma też standard wykonania, rozkład pomieszczeń i cena, ale często poszukiwania nabywcy zaczynają od decyzji, gdzie chcą zamieszkać. Jesteśmy pewni, że trafiliśmy dobrze, ponieważ z puli 83 mieszkań, zostały nam już tylko dwa - wyjaśnia Karolina Skrzypek.

Osiedle dla osób aktywnych

Ważną grupę docelową tworzą osoby młode, lubiące aktywność fizyczną. Dotyczy to pokolenia tzw. millenialsów, ale i młodszego. Rowery, hulajnogi oraz komunikacja miejska często dla nich stanowią podstawowy środek lokomocji. Transport zbiorowy zamiast auta, czy zamiana samochodu na rower pozwalają ograniczyć emisję spalin, co dla młodych ludzi ma znaczenie. Żyją w stylu eko, mocno dbając o naszą planetę. To nie tylko chwilowa moda, lecz stały trend.

- W inwestycji Śródka OdNowa 2, do wszystkich mieszkań przynależą boksy rowerowe, które klienci otrzymują w prezencie - podkreśla przedstawicielka Grupy Partner.

Budowa inwestycji będzie zakończona w IV kwartale 2021 i wówczas nabywcy mieszkań na osiedlu Śródka OdNowa 2 będą odbierać klucze, by rozpocząć prace wykończeniowe.

- Realizacja postępuje zgodnie z harmonogramem, o czym nabywcy mieszkań są na bieżąco informowani - podsumowuje Karolina Skrzypek z biura sprzedaży Grupy Partner.

Jednocześnie deweloper realizuje też projekt Nadolnik Compact Apartments w Poznaniu.