Śródka OdNowa 2 w Poznaniu - duże mieszkanie dla dużej rodzinyhousemarket.pl - 22 lipca 2020 11:08


W zielonej części Śródki, blisko Wartostrady i Ostrowa Tumskiego powstaje nowa inwestycja Grupy Partner - Śródka OdNowa 2. Projekt oferuje mieszkania zarówno dla par, jak i wielodzietnych rodzin.

Aktualnie w sprzedaży znajdują się mieszkania o powierzchni od 35 do 82 mkw. Są to kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe przestrzenie z aneksem kuchennym. Lokale parterowe zostaną wyposażone w ogródki, zaś wszystkie mieszkania położone na piętrach w loggie, balkony lub przestronne tarasy.

- Projektując osiedle Śródka OdNowa 2 braliśmy pod uwagę stworzenie większych przestrzeni. Dlatego w przypadku niektórych lokali istnieje możliwość łączenia, dająca nawet ponad 100-metrowe mieszkanie, 5-6 pokojowe. Takie rozwiązanie pozwala również w przyszłości na powtórne podzielenie lokali - podkreśla Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ceny rozpoczynają się od 260 tys. zł brutto, a zgodnie z harmonogramem pierwsi mieszkańcy klucze do własnych M otrzymają w IV kwartale 2021 roku.

- Dla lokali dwu-, trzy- i czteropokojowych przygotowaliśmy specjalną promocję. Tylko teraz komórka lokatorska w cenie mieszkania - dodaje Michał Wawrzyniak.

Umiejscowienie projektu stanowi dogodne rozwiązanie dla wielu osób. Inwestycja powstaje przy ulicy Bernata na poznańskiej Śródce, w spokojnej okolicy, a jednocześnie oddalonej od Starego Rynku o blisko 2 km.

W sąsiedztwie Śródki OdNowa 2 znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa na Śródkę i Wartostrada, zaś pobliskie Jezioro Maltańskie pozwoli na wypoczynek po pracy, wytchnienie dostępne o każdej porze roku. Dogodna komunikacja miejska powoduje, że łatwo z osiedla dostać się w każdą stronę miasta: czy to do centrum, czy na jego obrzeża.