Stacja Centrum w Pruszkowie. Tu można już kupić mieszkanie

J.W. Construction rozpoczęło sprzedaż mieszkań w inwestycji Stacja Centrum w zielonej dzielnicy Pruszkowa, o szczególnych walorach krajobrazowych, wypoczynkowych i rekreacyjnych.

Autor: housemarket.pl 30 marca 2022 10:52

  • Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Stacja Centrum w Pruszkowie.
  • Łącznie zaprojektowano tu 442 mieszkania. 
  • Ceny mieszkań zaczynają się od 305 tys. zł.

- Inwestycja jest położona w atrakcyjnym miejscu, gdzie jest pięknie i zielono, a zarazem w bliskim sąsiedztwie są przedszkola, szkoły, liczne punkty handlowo-usługowe i Centrum Handlowe Nowa Stacja. Nazwa Stacja Centrum zdradza jeszcze jeden walor lokalizacji - osiedle jest obok Dworca Pruszków, z którego do Dworca Centralnego w Warszawie pociąg jedzie około 20 minut - mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction.

CZYTAJ TEŻ: J.W. CONSTRUCTION Z MOCNYM WZROSTEM SPRZEDAŻY 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trójkącie wyznaczonym od północno-zachodniej strony ulicą Waryńskiego, a od strony południowo-wschodniej graniczącym z torami kolejowymi, stanie pięć budynków mieszkalnych, pięcio- i sześciokondygnacyjnych. Łącznie zaprojektowano tu 442 mieszkania, funkcjonalne, jedno-, dwu-, trzypokojowe o metrażach od 25,64 do 59,58 m kw. Zaletą projektu są duże przeszklone balkony. Na parterze budynku usytuowanego przy ulicy zaprojektowano 14 lokali usługowych. W całym kompleksie będą łącznie 23 lokale usługowe. W podziemnej hali garażowej są 422 miejsca postojowe i dodatkowo 85 miejsc zewnętrznych. Od strony torów powstanie ekran dźwiękochłonny, który zapewni izolację akustyczną mieszkańcom.

- Z prawdziwą satysfakcją oddajemy nasz nowy projekt na pruszkowskim rynku mieszkaniowym, gdzie do tej pory J.W. Construction nie prowadziło działalności, chociaż w aglomeracji warszawskiej, jako wiodący deweloper, jesteśmy już od 1993 roku. Wierzę, że użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych zagwarantuje mieszkańcom długoletnią i komfortową eksploatację, a usytuowanie osiedla wygodną przestrzeń do życia - podsumowuje Małgorzata Ostrowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych