Stacja Nowy Ursus czeka na przyszłych mieszkańców

Na osiedlu Stacja Nowy Ursus zostało jeszcze niemal 30 wolnych mieszkań. W ramach pierwszego etapu projektu grupy Robyg, znajdującego się przy ul. Posagu 7 Panien 10 w Warszawie powstaje 140 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 04 listopada 2016 12:17

Ursus to perspektywiczna dzielnica ciesząca się rosnącym uznaniem wśród aktywnych młodych ludzi. Na jej terenie planowana jest budowa II linii metra – to przedsięwzięcie jest niezwykle istotne nie tylko dla osiedla, ale przede wszystkim dla całego Ursusa.

- Trasa metra będzie przebiegała w bliskim sąsiedztwie inwestycji grupy Robyg, umożliwiając mieszkańcom korzystanie z kolejnego wygodnego środka transportu. Nie jest to jednak jedyna zaleta mieszkań w Ursusie. Znajduje się tutaj wiele miejsc idealnych do aktywnego spędzania czasu, a panujące w dzielnicy cisza i spokój, nadają jej pozamiejski charakter – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokale Stacji Nowy Ursus są dobrym wyborem „na każdą kieszeń”. Ich ceny zaczynają się już od 5899 zł za metr kwadratowy. Mieszkania kwalifikują się do programu MdM, a wszystkie wyposażone są w technologię Smart House w standardzie – klienci nie ponoszą za to żadnych dodatkowych kosztów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych