Stacja Nowy Ursus w promocyjnej cenie

Robyg organizuje 6 i 7 sierpnia dni otwarte osiedla Stacja Nowy Ursus. Można zdobyć voucher na wakacje o wartości 10 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 04 sierpnia 2016 10:20

Wszystkie mieszkania w Stacji Nowy Ursus oferowane będą w jednakowej, promocyjnej cenie – 5899 zł/mkw. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje dla dzieci: dmuchana zjeżdżalnia, malowanie buziek, tor WRC dla modeli zdalnie sterowanych oraz konkursy z nagrodami.

- Nasze osiedla charakteryzujące się dużą ilością zieleni oraz nowoczesną, elegancką minimalistyczną architekturą spełniają oczekiwania zarówno młodych ludzi, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. Dbamy o infrastrukturę publiczną, taką jak place zabaw dla najmłodszych czy przedszkola oraz stawiamy na kompleksowe projektowanie przestrzeni – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie inwestycje grupy budowane są w technologii Smart House, który jest już dla firmy standardem wyposażenia. Poszczególne moduły systemu pozwalają na zdalne sterowanie sprzętami elektronicznymi znajdującymi się w mieszkaniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych