Stacja Wola z pozwoleniem na użytkowanie

Pierwszy etap Stacji Wola, w skład którego wchodzi prawie 390 mieszkań, otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Projekt realizowany przez Echo Investment usytuowany jest przy ul. Ordona w Warszawie, co gwarantuje mieszkańcom łatwy i szybki dostęp do terenów zielonych, punktów usługowo-handlowych oraz nowego centrum biznesowego na Woli. Na terenie osiedla nie zabraknie licznych udogodnień, takich jak prywatny punkt odbioru przesyłek, system zdalnego dostępu czy ładowarka pojazdów elektrycznych. Jest to też pierwsza oddana przez dewelopera inwestycja z osiedlowym WiFi, dostępnym w częściach wspólnych.

Autor: housemarket.pl 13 grudnia 2021 15:18

Stacja Wola to powstający w kilku etapach projekt, gdzie swoje lokum znajdzie łącznie ponad 1000 osób. Całość zaprojektowana została z myślą o komforcie codziennego funkcjonowania, czego przykładem są panoramiczne okna, loftowe elementy czy ściany, które będzie można zmienić według własnego uznania.

- Każdy klient odbierający klucze do swojego nowego mieszkania, otrzymuje od nas także podstawową wersję Echo Smart, czyli systemu zarządzania inteligentnym domem. Rodzaj i liczba urządzeń, wchodzących w skład pakietu, uzależnione są od wielkości lokalu. Zestaw Echo Smart zawiera centralę, która bezprzewodowo łączy ze sobą wszystkie urządzenia oraz np. sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem oraz kamerę. Montaż i konfiguracja systemu jest całkowicie bezpłatna, a dostęp do wszystkich funkcji inteligentnego mieszkania mamy zapewniony dzięki aplikacji mobilnej. Ponieważ system jest bezprzewodowy – można go w każdej chwili rozszerzać i dopasowywać do swoich potrzeb, bez konieczności kucia ścian – mówi Marta Buczma, kierownik działu obsługi klienta w Echo Investment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

WiFi na terenie

Na Stacji Wola innowacyjne rozwiązania znajdują się nie tylko w mieszkaniach, ale także w częściach wspólnych budynków oraz ich otoczeniu. W ramach pakietu udogodnień Echo Life Services miejsca, które do tej pory były otwierane domofonem (np. furtki czy drzwi), zostały wyposażone w system automatycznego zwalniania zamków. Aby je odblokować wystarczy podejść w pobliże czujnika ze smartfonem z wgraną aplikacją. W taki sam sposób można przywołać windę, która zawiezie mieszkańca na właściwe piętro. Na osiedlu znajdzie się także punkt odbioru paczek Pakomatic, miejsca na rowery oraz ładowarka pojazdów elektrycznych z systemem rozliczania pobranej energii. Sąsiedzi będą mogli spotykać się na placu zabaw, zielonych skwerach, przy społecznej szklarni czy wspólnie potrenować na crossfit boxie. Nowością jest ogólnodostępne, osiedlowe WiFi – efekt współpracy z firmą UPC.

- W UPC zapewniamy klientom najwyższej jakości cyfrowe usługi, w tym szybki i niezawodny Internet, niezbędny do pracy zdalnej, edukacji, kontaktu z bliskimi i czy prowadzania biznesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Echo Investment w zakresie dostępu do internetu w częściach wspólnych nowych inwestycji, oferujemy im bezpłatny dostęp do sieci z wykorzystaniem technologii wifi – Strefę WiFi od UPC, zapewniającą dostęp o przepustowości 300/30 M/s. Dzięki temu będą oni mogli swobodnie łączyć się ze stronami internetowymi, portalami i mediami społecznościowymi, jak również bezproblemowo korzystać ze streamingu kontentu audio i video – mówi Michał Fura, dyrektor ds. polityki publicznej i Public Affairs, UPC Polska.

Lokalizacja Stacji Wola przy ul. Ordona w Warszawie gwarantuje łatwy dostęp do terenów zielonych, parków biurowych oraz najważniejszych miejsc społeczno-kulturalnych stolicy.

Zakończenie realizacji II etapu, w skład którego wchodzi kolejnych 250 mieszkań, zaplanowane jest na II kwartał 2022 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych