Stajnia częścią Atmo. Ślad po koszarach zostaje na dłużej

- Aranżacją przestrzeni zajęli się znani i cenieni artyści, dzięki którym wnętrza zyskają estetyczne akcenty w stylu art déco. Warto też wspomnieć o elementach ekologicznych projektu: zielonym patio, stojakach na rowery i stacji ładowania pojazdów elektrycznych - zaznacza Sebastian Bieńkowski.

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej

Niebanalna architektura jest zdecydowanie jednym z największych atutów Atmo. Innym są komfortowe apartamenty o podwyższonym standardzie. Zaprojektowano je w układzie od 1 do 5 pokoi. Ich wielkość mieści się w przedziale od 26 do 145 mkw. Na parterze będą ogródki, a wyżej balkony, loggie i tarasy. Wewnątrz znajdą się panoramiczne okna. W mieszkaniach pojawi się także instalacja pod montaż klimatyzacji. W dwóch 6-piętrowych budynkach powstanie 113 mieszkań, które razem stworzą Atmo. Jego częścią będzie też parking podziemny.

- Kępa Mieszczańska to obszar z bogatą historią, który dziś staje się zieloną oazą spokoju, z której blisko do najważniejszych miejsc kultury, handlu, rozrywki i biznesu. Nic dziwnego, że tak szybko zyskuje w oczach wrocławian. Dzięki znakomitej lokalizacji nasza inwestycja spodoba się wszystkim osobom, lubiącym być blisko rozmaitych miejskich wydarzeń, a jednocześnie doceniających prywatność i spokój życia w otoczeniu zieleni - uważa Sebastian Bieńkowski.

Sebastian Bieńkowski przypomina, że tuż przy Atmo miasto planuje stworzyć duży park ze strefą rekreacyjną i sportową.

- Ten zielony teren o wielkości 4 hektarów będzie tuż za rogiem - zauważa.

Inwestycja Atmo zlokalizowana jest przy ul. Dmowskiego 13. Termin rozpoczęcia prac budowlanych zaplanowano na przełom roku 2020/2021. Deweloper planuje zakończyć realizację projektu w drugiej połowie 2022 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych