Stan surowy Osiedla Witaj zakończony

1 maja br. odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej Wiechy na I etapie Osiedla Witaj w Poznaniu. To projekt Rednet Investment, którego Inwestorem zastępczym jest APP-Projekt. Inwestycja osiągnęła stan surowy i dalej prowadzone będą prace wykończeniowe wewnątrz budynków

Autor: housemarket.pl 12 maja 2022 15:03

  • Osiedle Witaj powstaje na poznańskich Naramowicach.
  • Łącznie w ramach osiedle powstanie 500 mieszkań.
  • Zakończenie I etapu i oddanie lokali do użytkowania planowane jest na III kwartał 2023 roku.

APP-Projekt pełni na Osiedlu Witaj funkcję Inwestora zastępczego i koordynuje prace projektowe przy budowie I etapu kompleksu powstającego przy ul. Czarnucha w Poznaniu.

- Niezwykle cieszymy się, że osiągnęliśmy kamień milowy w realizacji projektu Osiedle Witaj, czyli jego stan surowy. Pomimo zewnętrznych wyzwań, etap I prowadzony jest zgodnie z założeniami, i obecnie przechodzimy do prac związanych z wykończeniem wnętrz budynków - zaznacza Michał Korwin-Małaszyński, członek zarządu APP Projekt.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: APP PROJEKT INWESTOREM ZASTĘPCZYM OSIEDLA WITAJ 

Kompleks mieszkaniowy powstaje na poznańskich Naramowicach i znajdować się będzie w sąsiedztwie łąk, lasów i starorzeczy nad Wartą.

Inwestycja zrealizowana zostanie w czterech etapach, na które łącznie składać się będzie 500 mieszkań.

I etap zakłada wybudowanie 110 lokali mieszkaniowych, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych - o powierzchni od 37 do 87 mkw, z balkonami lub ogródkami. Do inwestycji przynależeć będzie wielopoziomowy parking oraz naziemne miejsca postojowe.

Kompleks charakteryzować będzie prosta, ale nowoczesna forma architektury z minimalistycznymi elementami wykończenia. Na terenie Osiedla Witaj znajdzie się duże wewnętrzne patio oraz strefa rekreacyjno-wypoczynkowa dla mieszkańców. Projekt posiadać będzie dobry dostęp do miejskiej infrastruktury, w tym placówek handlowych, ośrodków sportowych czy transportu publicznego, z jednoczesnym 15 min. dojazdem samochodem do centrum Poznania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych