Stara Cegielnia w otoczeniu zieleni i stawów. Nowa inwestycja w Poznaniu

Na ter­e­nach dawnych osad związanych z cegiel­ni­ami oraz szachtów poz­nańs­kich powstaje niezwykły projekt mieszkaniowy na 259 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 11:26

Stara Cegiel­nia to osiedle mieszkan­iowe położone w połud­niowej części dziel­nicy Grun­wald, w sąsiedztwie (około 300 m) jed­nej z głównych poz­nańs­kich arterii – ulicy Gło­gowskiej. Obszar inwest­y­cji otoc­zony jest stawami o czys­tej wodzie oraz ter­e­nami zielonymi. Inwestorem jest spółka Poznań Kartuska.

Zespół mieszkan­iowy składa­ć się będzie z czterokondy­gna­cyjnych budynków, wyposażonych w windy. Inwest­y­cja real­i­zowana będzie w czterech eta­pach - łącznie pow­stanie 259 mieszkań oraz 420 miejsc pos­to­jowych. Pier­wszy etap obe­j­muje 103 mieszka­nia, drugi etap - 69 mieszkań, trzeci etap to 87 mieszkań. Pod­czas ostat­niego etapu pow­staną lokale usłu­gowe. Oprócz tego, zapro­jek­towano park­ing podziemny, miejsca naziemne, drogi, chod­niki oraz bogatą aranżację małej architek­tury, które razem stworzą przyjazne otoczenie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Klienci mogą wybierać z sze­rok­iej gamy mieszkań – od dwu po czteropoko­jowe z metrażami mieszczą­cymi się w przedziale od 40 do blisko 100 mkw. Lokale położone na poziomie parteru posi­adają wydzielone ogródki (nawet do 270 mkw.), a na wyższych kondy­gnac­jach, log­gie bądź balkony.

Mieszkania będą miały duże okna oraz dobrą ekspozy­cję. W garażu podziem­nym zna­j­dują miejsca pos­to­jowe (stan­dard, XL, XXL), rodzinne miejsca pos­to­jowe, pomieszczenia na jed­noślady oraz ogóln­o­dostępne pomieszcze­nie na row­ery i wózkarnia.

Projekt powstał w pracowni Ewy i Stanisława Sipińskich. Głównym wykonawcą został Erbud.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych