Startuje sprzedaż osiedla Konstelacja w Gdańsku

Euro Styl wprowadza do sprzedaży 82 mieszkania w dwóch pierwszych budynkach Konstelacji – nowej inwestycji w Pogórzu na granicy z Gdynią. Przekazanie lokali zaplanowano na IV kwartał 2024 roku.

Autor: housemarket.pl 18 stycznia 2022 15:23

  • Euro Styl z grupy Dom Development do sprzedaży wprowadza inwestycję Konstelacja w Gdańsku.
  • Na dachach budynków pojawią się panele fotowoltaiczne, które pozwolą obniżyć rachunki za energię w częściach wspólnych.
  • W ofercie sprzedaży znalazły się 82 mieszkania zaprojektowane w dwóch 3-piętrowych budynkach.

Do wyboru są lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 37 do 79 mkw. Ceny zaczynają się od 369 tysięcy złotych. Na piętrach przewidziano przestronne balkony z bezprogowymi wyjściami, a na parterach - prywatne ogródki. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczonych zostanie 99 miejsc postojowych, z czego 72 stanowiska w podziemnych halach garażowych – część z nich z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych, oraz 27 miejsc naziemnych.

Zaplanowano także łącznie 80 komórek lokatorskich i pomieszczeń na jednoślady. Przy wejściach do klatek schodowych zamontowane będą stojaki na rowery, a na poziomie kondygnacji podziemnej, przy wjeździe do hal garażowych, powstanie rowerownia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: EURO STYL WPROWADZA OSIEDLE DYNAMIKA W GDAŃSKU

- Konstelacja wyróżnia się ponadstandardową wysokością mieszkań - 275 cm, czyli aż o 15 cm więcej niż w typowych mieszkaniach w segmencie popularnym. Warto podkreślić, że lokale będą przekazywane klientom już z szpachlowanymi i pomalowanymi na biało ścianami, gotowymi do dalszej aranżacji. W ramach zmian lokatorskich każdy kupujący będzie miał możliwość zaprojektowania wyższych drzwi wewnętrznych, co pozwoli nadać wnętrzom unikalnej, eleganckiej estetyki. Wyższe od standardowych będą także okna balkonowe, co zwiększy dopływ naturalnego światła do mieszkań. Jednocześnie brak progu przy wyjściu ułatwi korzystanie z balkonu - mówi Anna Tuszyńska, dyrektor sprzedaży w Euro Stylu.

Konstelację cechuje nowoczesna architektura, eleganckie, jasne elewacje, kontrastujące ramy okien oraz wysoki standard wykończenia. Przemyślane rozmieszczenie budynków i spore odległości między nimi zapewnią mieszkańcom komfort i prywatność. W częściach wspólnych budynków pojawią się m.in. lustra, ozdobne lampy i ciekawe zdjęcia mapy nieba. Zaprojektowane zostały też sąsiedzkie półeczki, które umożliwią wymienianie się książkami z sąsiadami. Stefy wjazdu na osiedle czy do hal garażowych oraz wejść do budynków objęte będą systemem monitoringu wizyjnego.

Konstelacja to kolejna inwestycja Euro Stylu przyjazna środowisku. Na dachach budynków zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, co pozwoli na pozyskanie „zielonej” energii, która wykorzystana będzie do zasilania oświetlenia w częściach wspólnych i obniży rachunki za energię. Mieszkańcy osiedla docenią możliwość relaksu w oryginalnie zaprojektowanych przestrzeniach wypełnionych różnorodną roślinnością, która nie tylko zdobi, ale także retencjonuje wodę deszczową. Ich aranżacja, wraz z podświetlonymi elementami małej architektury, odwzorowywać będzie zarysy gwiazdozbiorów.

- Przebieg alejek zaprojektowano tak, aby tworzyły linie gwiazdozbiorów, obrysowane dodatkowo ledowymi podświetleniami. Atrakcją dla młodszych mieszkańców będą marynistyczne zabawki oraz ścianka wspinaczkowa w kształcie półkuli. W jej wnętrzu będzie można odpocząć na ławeczce, pod kopułą odwzorowującą mapę nieba. Osiedle będzie też zdobić efektowny zegar słoneczny - dodaje Anna Tuszyńska.

Konstelacja wpisuje się w nowoczesną dzielnicę rozwijającą się między innymi za sprawą sąsiednich inwestycji Euro Stylu - Osiedla Beauforta z bogatą infrastrukturą sportową  i usługową, a także niedawno wprowadzonego do sprzedaży Osiedla Beauforta 2. Jej atutem jest bliskość plaż w Rewie i Babich Dołach, bulwaru na Oksywiu i rezerwatu przyrody w Mechelinkach, co daje wiele możliwości wypoczynku i aktywności w otoczeniu natury. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych