Stella gwiazdą górującą nad Bemowem

Wysokość budynku podnosi jego prestiż – mieszkanie w wieżowcu i wspaniały widok z okna to marzenie wielu ludzi. Wysokie budynki mieszkalne powstają przeważnie w ścisłym centrum miasta. Można jednak spełnić marzenie o pięknej panoramie z balkonu poza zgiełkiem Śródmieścia. Na warszawskim Bemowie powstaje 50-metrowa Stella.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2016 11:11

By uświadomić sobie, jak wysoka będzie Stella, warto porównać ją z istniejącymi budynkami. Pospolity 10-piętrowy blok z wielkiej płyty ma zazwyczaj wysokość 25 metrów. Stella będzie dwa razy wyższa. Wysokość inwestycji realizowanej przez Mal-bud-1 można również porównać do pierwszego, historycznego wysokościowca Warszawy popularnie nazywanego PASTą, który mierzy 51,5 metra. Jego modernistyczna bryła trwale wpisała się w krajobraz warszawskiego Śródmieścia.

Stella z całą pewnością zostanie wyróżniającym się punktem warszawskiego Bemowa – stanie się najwyższym budynkiem w okolicy, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli podziwiać z okien swoich mieszkań imponującą, niezakłóconą innymi budynkami panoramę. Równie ważną cechą inwestycji będzie część usługowa, która zajmie dwie pierwsze kondygnacje budynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zapewni ona mieszkańcom osiedla oraz najbliższej okolicy dostęp do wszystkich niezbędnych do życia wygód. Okolica, w której stanie budynek, oferuje szerokie zaplecze edukacyjno-rekreacyjne. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły oraz parki, dzięki którym mieszkańcy budynku nie będą musieli martwić się edukacją i rekreacją swoich dzieci. Zielone tereny Bemowa dają też wiele możliwości aktywnego wypoczynku, pozwalających zadbać o dobrą formę. Dodatkowo Osiedle Stella to punkt idealnie połączony komunikacyjnie z Centrum oraz innymi dzielnicami stolicy.

Kaskadowy projekt pracowni Mąka Sojka Architekci sprawia, że budynek będzie cechował się zwartą, a jednocześnie lekką, nowoczesną konstrukcją. Metraż 135 mieszkań jest zróżnicowany – od 26 mkw. do 130 mkw. Od strony zewnętrznej budynku będą loggie komponujące się w ażurową konstrukcję, natomiast  mieszkania z widokiem na patio będą miały balkony zawieszone klasycznie.  Lokale na 6, 8 i 15 kondygnacji wyposażono w przestronne tarasy. Mieszkania będą też komfortowe za sprawą wysokich okien, które doświetlą pomieszczenia od belki nadprożowej aż do podłogi.

Budynek będzie miał dwa poziomy garaży podziemnych położonych w ściance szczelinowej. Za elementy małej architektury i detale części wspólnych Stelli jest odpowiedzialny zespół designerów studia THIS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych