Stołeczny Ursus Centralny coraz większy

Ruszyły prace budowlane na kolejnym etapie  warszawskiego projektu Ronson Development – Ursus Centralny. Generalnym wykonawcą etapów II B oraz II C został Karmar.

Autor: Housemarket.pl 15 czerwca 2021 09:50

– Nasza dotychczasowa współpraca, oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu, napełnia nas przekonaniem, że i tym razem zrealizujemy najwyższej jakości projekt, który z satysfakcją przekażemy przyszłym mieszkańcom – mówi Boaz Haim, prezes RONSON Development. – Ursus Centralny cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. W naszym portfolio to lokomotywa sprzedażowa.

W ramach projektu powstaną 4 budynki, w których znajdzie się 412 mieszkań oraz 13 lokali usługowych, o łącznej powierzchni 22 600 mkw. W sprzedaży jest już etap 2B, natomiast rozpoczęcie sprzedaży mieszkań z etapu 2C zostało zaplanowane na Q4 2021 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycję wyróżnia zaprojektowany w centralnej części bulwar z atrakcjami, takimi jak fontanny, kreatywne place zabaw oraz strefy aktywności.

– Inwestycje takie jak Ursus Centralny nazywamy osiedlami samowystarczalnymi, bo mieszkańcy mogą w ich obrębie skorzystać z bogatej bazy usługowej, infrastrukturalnej oraz edukacyjnej – mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes RONSON Development. – Dodatkowym atutem jest bliskość EKO parku oraz stacji szybkiej kolei miejskiej, dzięki czemu dojazd do centrum miasta jest nie tylko komfortowy, ale też bardzo szybki.

Na osiedlu Ursus Centralny, z myślą o mieszkańcach zostały zaprojektowane rozwiązania ekologiczne, takie jak zielone dachy, zielone pnącze na elewacji, dzięki któremu znacząco obniża się ilość CO2 w powietrzu, ale także zbiorniki retencyjne dające możliwość rozsączania wód opadowych. W tej inwestycji staną też domki dla owadów, które są odpowiedzią na niepokojące zmiany w ekosystemie.

– Nasze zobowiązanie na najbliższe lata to wspólne wysiłki na rzecz poprawy klimatu. Budujemy tkankę miejską, ale jednocześnie dbamy o środowisko – mówi Karolina Bronszewska, dyrektor marketingu i innowacji RONSON Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych