Strefa Wilanów wraca do gry

28 stycznia 2017 roku Yareal rozpocznie sprzedaż mieszkań drugiego etapu osiedla Strefa Wilanów. Deweloper zdecydował się na jej wcześniejsze uruchomienie z powodu bardzo dobrych dotychczasowych wyników sprzedaży.

Autor: HouseMarket.pl 25 stycznia 2017 12:02

Od 26 października 2016 roku, gdy uruchomiono biuro sprzedaży inwestycji, 70 proc. lokali etapu pierwszego znalazło już nabywców.

Osiedle Strefa Wilanów powstanie w samym sercu Miasteczka Wilanów, u zbiegu ulic Kieślowskiego i Klimczaka, tuż obok ratusza dzielnicy oraz widokowej Osi Królewskiej. W jego sąsiedztwie znajduje się też największy w Miasteczku plac miejski, przy którym funkcjonują m.in park rekreacyjny, liczne restauracje i sklepy. W dziewięciu budynkach dwuetapowej inwestycji znajdzie się blisko 300 mieszkań oraz sześć lokali usługowych, zaplanowanych w przyziemiach obiektów mieszkalnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Drugi etap inwestycji Strefa Wilanów obejmuje sześć budynków, w których znajdzie się 148 różnorodnych mieszkań od kompaktowych jednopokojowych i dwupokojowych, aż po pięciopokojowe apartamenty z tarasami, zlokalizowane na ostatnich piętrach. Powierzchnia lokali wyniesie od ok. 26 do ponad 150 mkw. W centralnej części projektu, wzniesione zostaną również trzy kameralne, otoczone terenami zielonymi budynki, idealne dla osób, które szczególnie cenią ciszę i spokój.

– Inwestycja Strefa Wilanów cieszy się dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest liczba sprzedanych mieszkań w ramach pierwszego etapu osiedla oraz długa lista klientów zainteresowanych mieszkaniami z drugiego etapu. Klienci szczególnie doceniają różnorodność oferty, starannie zaplanowaną przestrzeń, wysoką jakość wykonania oraz możliwość łączenia ze sobą lokali – komentuje dyrektor działu projektów mieszkaniowych Yareal Polska, Jacek Zengteler.

– Mamy silne poczucie, że wspólnie z architektami z pracowni Kuryłowicz & Associates udało nam się stworzyć wyjątkowo atrakcyjne i przyjazne miejsce do zamieszkania w jednej z najpopularniejszej lokalizacji na terenie Warszawy – dodaje.

Prace porządkowe związane z realizacją inwestycji odbywają się zgodnie z założonym harmonogramem. Do wiosny zostanie odpowiednio przygotowana i zabezpieczona część dotychczasowej konstrukcji, będącej pozostałością po przerwanej przed laty inwestycji innego dewelopera. Rozpoczęcie budowy obu etapów osiedla planowane jest w trzecim kwartale 2017 roku.

Klienci zainteresowani ofertą mieszkań osiedla Strefa Wilanów mogą odwiedzić biuro sprzedaży inwestycji, które zlokalizowane jest przy skrzyżowaniu ulic Kieślowskiego i Oś Królewska, w pobliżu wjazdu na teren Miasteczka Wilanów od ul. Przyczółkowej. Do ich dyspozycji oddano również czteropokojowe mieszkanie pokazowe o powierzchni ok. 75 metrów kwadratowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych