Strumykowy Zakątek ma charakter dużej miejskiej rezydencji

Realizowana przez firmę Kalter Nieruchomości Rezydencja Strumykowy Zakątek pomieści 61 mieszkań w czterech klatkach schodowych. Zbudowany na warszawskiej Białołęce przy ul. Strumykowej budynek będzie miał zaledwie trzy piętra oraz tradycyjne, skośne dachy.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 09:10

Dodatkowym atutem Rezydencji Strumykowy Zakątek jest duży teren prywatny, przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców. W jego skład wchodzi wewnętrzny teren zielony oraz własny, zadrzewiony plac zabaw ulokowany w zaciszu posesji, w niewielkim oddaleniu od budynku. W parterze znajdzie się siedem lokali użytkowych o niewielkiej powierzchni. Przeznaczone zostaną na drobny handel i usługi.

Deweloper – Kalter Nieruchomości oferuje w Strumykowym Zakątku mieszkania w układach od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 30 mkw. do 80 mkw. Niektóre lokale na parterze będą posiadały ogródki. Mieszkania na ostatniej kondygnacji wyposażone zostaną w przestronne tarasy oraz liczne schowki i powierzchnie dodatkowe zlokalizowane w poddaszach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wejście na teren osiedla będzie ograniczony dla osób z zewnątrz. Przewidziano kontrolę dostępu bez monitoringu. Wjazd do garażu odbywać się ma przez bramę otwieraną pilotem.

Planowany termin zakończenia inwestycji to czwarty kwartał 2016 r. Obecnie na budowie trwają prace nad zagospodarowaniem terenu, malowany jest garaż oraz trwa sprzątanie lokali i klatek schodowych.

Inwestycja ma dobrą lokalizację. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmie przyszłym mieszkańcom budynku zaledwie 25-30 minut. Niebawem też ukończone zostaną prace modernizacyjne Mostu Grota-Roweckiego i trasy ekspresowej S-8, co jeszcze skróci czas dojazdu. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej docenią z pewnością niedawno uruchomioną linię tramwajową łączącą osiedle Tarchomin ze stacją metra Młociny oraz innymi dzielnicami Warszawy.

W otoczeniu budynku znajduje się pełna infrastruktura miejska: szkoły, przedszkola, centrum sportowe, a także liczne sklepy i punkty usługowe.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych