Strzeszyn Park. Modernistyczne wille otoczone zielenią

Realizowany przez Erigo Development Strzeszyn Park w Poznaniu wyróżnia się niepowtarzalnym designem modernistycznych willi, otoczonych zielenią. W pierwszym etapie deweloper wybuduje 52 mieszkania, 53 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej i 20 na zewnętrznym parkingu.

Autor: HouseMarket.pl 21 grudnia 2016 09:15

W pierwszym etapie osiedla Strzeszyn Park powstają pięciokondygnacyjne dwa budynki A i B ze wspólną halą garażową w podziemiu z 53 miejscami postojowymi. W każdym znajdzie się po 27 mieszkań. Planowany termin zakończenia tego etapu to pierwszy kwartał 2017 r.

Strzeszyn Park wyróżniają m.in. duże okna, przestronne tarasy i czterospadowe dachy. Harmonijne połączenie natury i architektury to największy atut osiedla. Formy budynków, które idealnie komponują się z otaczającą zielenią, zapewniają komfort i ciszę. Przestrzenne i jasne mieszkania oraz spokojna okolica sprawi, że wszyscy mieszkańcy poczują się tu bezpiecznie i swobodnie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Strzeszyn Park znajduje się w pobliżu terenów rekreacyjnych. Pobliskie Jezioro Strzeszyńskie oraz jezioro Rusałka to idealne cele weekendowych wycieczek lub rekreacyjnych spacerów.

Bliskość natury nie wyklucza tego, by mieć miasto i wszystkie udogodnienia z tym związane pod ręką. Dojazd do centrum zajmuje tylko 15 minut, a komunikacja miejska ułatwia transport. Dodatkowo w najbliższym otoczeniu znajduje się kompletna infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy i kluby fitness.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych