Sulejkowska 21. Kameralne mieszkania na Pradze Południe

Sulejkowska 21 to realizowana przez Konstans trzypiętrowa, kameralna kamienica na warszawskiej Pradze Południe. W ofercie jest 15 mieszkań od 29,27 mkw. do 83,16 mkw., w układach - od jednopokojowych do czteropokojowych. Ceny za mkw. zaczynają się od 7500 zł.

Autor: HouseMarket.pl 07 listopada 2016 09:47

Kamienicę Sulejkowska 21 cechuje doskonała lokalizacja pomiędzy klimatycznymi kamieniczkami i domami jednorodzinnymi. Elegancki, niewielki budynek o zgrabnych proporcjach ma optymalne położenie względem stron świata. Jego wielkim atutem są jasne, doświetlone wnętrza z dużymi oknami oraz obszernymi balkonami i tarasami. Otoczenie budynku jest ciche i bezpieczne. Inwestycja jest realizowana przez GetHome Group.

Kamienica jest położona 7 km od centrum Warszawy i ma świetną sieć szybkich połączeń komunikacji miejskiej ze śródmieściem: autobusowej i tramwajowej w ulicach: Ostrobramskiej  i Grochowskiej. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W okolicy znajduje się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska: 100 m. do Centrum Szembeka z bazarem ze świeżymi produktami i żywnością ekologiczną i 800 m. do centrum handlowego Promenada z kompleksem kinowym Cinema City Promenada oraz rodzinnym centrum rozrywki. W pobliżu znajdują się dwa zespoły basenów OSiRu: Wodnik i Szuwarek przy parku Leśnika. W odległości spacerowej są liczne przedszkola, szkoły podstawowe państwowe i prywatne, szkoła muzyczna I stopnia i liceum ogólnokształcące.

Sąsiedztwo Sulejkowskiej 21 stanowią liczne tereny zielone. W odległości 1 km znajduje się wjazd na obwodnicę Warszawy, która łączy się z autostradą A1 i daje łatwy dostęp do dróg wyjazdowych z miasta, co pozwala uniknąć uciążliwych korków. W ulicy Ostrobramskiej oraz przy rondzie Wiatraczna planowane jest zlokalizowanie stacji metra Ostrobramska, będącej częścią planowanej III linii metra, która ma powstać w 2022 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych