Swarzędz i okolice w modzieHouseMarket.pl - 25 lipca 2016 15:56


Okolice Swarzędza to świetne miejsce do życia. Świadczy o tym duże zainteresowanie inwestycjami prowadzonymi przez Greenbud Development.


Domy w zabudowie bliźniaczej w Gortatowie oraz Siekierkach Wielkich zostały już sprzedane, a w Paczkowie zarezerwowane.

Mieszkańcy Wielkopolski lubią spokój, ale niedaleko miasta – takie miejscowości, jak Komorniki, Kamionki, Czapury, Borowiec, czy Rokietnica, cieszą się popularnością. Interesujące są również okolice Swarzędza. Greenbud Development zdecydowała się prowadzić inwestycje w tej części Wielkopolski i był to strzał w dziesiątkę. W Gortatowie i Siekierkach Wielkich, leżących niedaleko Swarzędza, zostało sprzedanych po sześć domów w zabudowie bliźniaczej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pierwsi mieszkańcy już się wprowadzili. Z kolei w Paczkowie powstaje dziesięć domów w zabudowie bliźniaczej. Większość z nich została już zarezerwowana. Zdecydowały o tym przystępna cena (od 299 tys. zł, w programie MdM), zabudowa bliźniacza gwarantująca większą swobodę, niż szeregowa, jakość wykonania, ale także miejsce.

Z racji dogodnej lokalizacji dom w Paczkowie, Gortatowie lub Siekierkach Wielkich to świetne rozwiązanie dla rodziny z dziećmi. Pływalnia, lodowisko, klub tenisowy, place zabaw i boiska w Swarzędzu, park Linowy w Kobylnicy to miejsca, gdzie rodzice mogą wspólnie wybrać się ze swoimi pociechami. Tuż obok Swarzędza znajduje się Dolina Cybiny, a jej piękny fragment biegnie między innymi przez Gortatowo. Urokliwe tereny zielone Paczkowa, Gortatowa i Siekierek Wielkich przypadną do gustu rowerzystom i biegaczom.

Mieszkańcy tych miejscowości mogą skorzystać z oferty kulturalno-rozrywkowej Poznania, do stolicy Wielkopolski dojadą w zaledwie kilkanaście minut.

To nie jedyna zaleta miejsc, gdzie swoje inwestycje ma Greenbud Development. Dzieci od najmłodszych lat mogą kształcić się tuż obok domu. We wszystkich miejscowościach są przedszkola, a w Paczkowie i Siekierkach Wielkich znajduje się szkoła podstawowa. Z kolei dzieci z Gortatowa mogą dojeżdżać do Swarzędza, niecałe 3 kilometry. Poza tym za kilka miesięcy zostanie oddane do użytku zupełnie odmienione, wyremontowane centrum handlowe ETC Swarzędz-Jasin. Dzięki temu przedsięwzięciu w Swarzędzu i okolicach będzie żyło się jeszcze wygodniej.