Szczecińska Panoramika ma powodzenie

Ronson Development sprzedał już 70 proc. z 319 mieszkań oferowanych w ramach pierwszych trzech etapów osiedla Panoramika w szczecińskiej dzielnicy Warszewo.

Autor: HouseMarket.pl 28 kwietnia 2017 13:12

W inwestycji wciąż dostępne są m.in. bardzo poszukiwane mieszkania o kompaktowych metrażach, w tym kawalerki o powierzchni od 30 mkw., dwupokojowe od 37 mkw. oraz trzypokojowe o powierzchni od 57 mkw. Przykładem może być zaprezentowane właśnie przez dewelopera mieszkanie pokazowe w ramach drugiego etapu osiedla. Jest to funkcjonalnie rozplanowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw., które wpisuje się w najnowsze trendy w architekturze.

– Cieszy nas, że klienci doceniają osiedle Panoramika, co najlepiej obrazuje bardzo dobra sprzedaż w ramach tej inwestycji. W projekcie tym oferujemy przyszłym mieszkańcom wysoką jakość wykonania w połączeniu z zachowaniem zasad funkcjonalności projektowanych mieszkań. Doskonale widać to na przykładzie mieszkania pokazowego, które dzięki otwartej kuchni i części dziennej otwartej na loggię, jest bardzo dobrze doświetlone i przestronne – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Za projekt wystroju wnętrza mieszkania pokazowego w Panoramice odpowiadała pracownia RedNet Dom.

Mieszkanie pokazowe

– Zaprojektowanie wnętrza mieszkania pokazowego nie było trudne, głównie ze względu na bardzo ustawny i przestrzenny rozkład lokalu. Przy pracach projektowych postawiliśmy na połączenie oryginalnego charakteru dodatków z uniwersalnością całej przestrzeni. I tak ciemne akcenty w postaci uchwytów kuchennych oraz szare zasłony równoważą jasną tonację reszty mieszkania, a niebieska sofa i kilka nawiązujących do niej dodatków nadaje wnętrzu indywidualny charakter – mówi Anna Szłapińska, architekt wnętrz z redNet Dom.

Docelowo w ramach osiedla Panoramika powstanie 499 mieszkań. Inwestycja została podzielona na cztery etapy. Pierwsze dwa są już gotowe, a zakończenie budowy trzeciego etapu zaplanowane jest na czwarty kwartał br. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Mostostal Warszawa.

Osiedle Panoramika gwarantuje sprawne połączenie z centrum miasta. Przemyślany projekt drogi wyjazdowej z terenu osiedla pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć korków na ul. Duńskiej. Ponadto okolica oferuje szybki dostęp do rekreacyjnej i sportowej części Szczecina.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych