Szczecińska Panoramika ma powodzenie

Ronson Development sprzedał już prawie 200 z 319 mieszkań dostępnych w projekcie Panoramika w szczecińskiej dzielnicy Warszewo. Pierwsze dwa etapy osiedla są w większości wyprzedane, ale w ofercie trzeciego etapu wciąż dostępny jest szeroki wybór kawalerek oraz mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 30 do 105 mkw. Ceny zaczynają się od 4390 zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 03 lutego 2017 10:28

– Popularność osiedla Panoramika to zasługa przede wszystkim starannie przygotowanego projektu architektonicznego, dzięki któremu mieszkania są bardzo dobrze doświetlone. Klienci doceniają także funkcjonalnie zaaranżowaną przestrzeń, przez co mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 mkw.2 nie traci na przestronności – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Deveopment.

Cechą charakterystyczną szczecińskiego projektu jest kaskadowa forma zabudowy, która w połączeniu z naturalnym nachyleniem terenu w kierunku południowym sprawia, że z każdego budynku roztacza się wyjątkowy widok na panoramę miasta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Panoramika gwarantuje sprawne połączenie z centrum miasta. Przemyślany projekt drogi wyjazdowej z terenu osiedla pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć korków na ul. Duńskiej. Ponadto okolica oferuje szybki dostęp do rekreacyjnej i sportowej części Szczecina. Osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia, będą mogły skorzystać z uroków takich miejsc, jak Plac Rodła, Jasne Błonia czy Las Arkoński.

Docelowo w ramach projektu Panoramika powstanie 499 mieszkań. W trzecim etapie do kupienia pozostało jeszcze ponad sto mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i powierzchniach. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2017 r. Generalnym wykonawcą jest firma Mostostal Warszawa.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych