Szklarska 800. Apartamenty z efektowną elewacją i widokiem

Inwestycja Szklarska 800 realizowana jest w Białej Dolinie, przy ulicy Izerskiej, niemal przy granicy Karkonoskiego Parku Narodowego. Trzy budynki z efektowną drewnianą elewacją mieszczą po 12 apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 05 czerwca 2017 09:13

Apartamenty powstają 800 m n.p.m., w najbardziej kameralnej i urokliwej części Szklarskiej Poręby, z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy, obejmującym Szrenicę, Łabski Szczyt i Śnieżne Kotły.

Przedsięwzięcie składa się z trzech budynków. W każdym z nich znajduje się 12 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów. Każdy posiada obszerny balkon lub taras. Przed budynkami rozciąga się duża działka będąca w przyszłości częścią wspólną właścicieli mieszkań. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce postojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Największym atutem projektu są nieprzeciętnie duże okna i przeszklenia balkonów, które eksponują to, co najważniejsze – widok na panoramę gór. Zaletą Szklarskiej 800 są także najlepsze materiały budowlane, m.in. prefabrykowane balkony wraz z elementami eliminującymi mostki cieplne, trzyszybowe okna oraz solidna warstwa styropianu ocieplająca budynek. Projektując budynki inwestor nie oszczędzał na materiałach energooszczędnych, gdyż w Szklarskiej Porębie zimy są srogie.

Inwestorem obiektu jest Aforta.pl - prywatna grupa firm inwestycyjnych, działająca w obszarze nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych